معاون حقوقی و قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد

لزوم تدوین نقشه راه کاهش وقوع جرم در یگان‌های نیروهای مسلح

سازمان قضايي نيروهاي مسلح

معاون حقوقی و قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: با برنامه‌ریزی مناسب می‌توان نقشه راهی برای کاهش وقوع جرم در یگان‌های نیروهای مسلح تدوین کرد.

معاون حقوقی و قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: با برنامه‌ریزی مناسب می‌توان نقشه راهی برای کاهش وقوع جرم در یگان‌های نیروهای مسلح تدوین کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام محمد مصدق در مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح استان خراسان رضوی، اظهار کرد: مهربانی و انصاف، افزایش ضریب هوش اخلاقی، تقویت وجدان کاری، تقویت اخلاق معنوی و سازمانی، خویشتن داری و احترام به دیگران از جمله مهمترین مولفه‌های پیشگیری از جرایم است.

معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: توجه به پیشگیری های فرهنگی و اجتماعی سبب کاهش جرایم کیفری و قضایی می شود.

معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به این که نسبت به ریشه یابی وقوع جرایم باید برنامه ریزی دقیقی و مؤثر در رابطه با کاهش جرم صورت گیرد، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی مناسب می توان نقشه راهی برای کاهش وقوع جرم تدوین کرد.

مصدق به نقش فرماندهی و مدیریت منسجم یگان‌های نیروهای مسلح در کاهش جرایم اشاره کرد و افزود: خوشبختانه میزان جرایم در نیروهای مسلح کشور نسبت به دو سال گذشته 4 درصد کاهش داشته که این مسئله در سایه توجه سازمان قضایی نیروهای مسلح به مسائلی چون تبیین پیشگیری‌های فرهنگی و اجتماعی، آموزش‌های مختلف و صدور آرای متناسب به دست آمده است.

وی میزان کاهش جرایم در یگان‌های مسلح استان خراسان رضوی را طی این مدت 18 درصد اعلام کرد.

انتهای پیام

کد N679207