جمهوری‌خواهان بار دیگر با برنامه‌های اوباما مخالفت می‌کنند

سیاسی

اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا امروز بار دیگر اعتراض خود را نسبت به برنامه‌های اوباما از جمله مساله مهاجرت در این کشور که ماه نوامبر گذشته مطرح شد، اعلام می‌کنند.

اعضای جمهوری‌خواه کنگره آمریکا امروز-دوشنبه- مجددا مخالف خود را با برنامه‌های «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری این کشور اعلام می‌کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پرنسالاتینا، اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا امروز بار دیگر اعتراض خود را نسبت به برنامه‌های اوباما از جمله مساله مهاجرت در این کشور که ماه نوامبر گذشته مطرح شد، اعلام می‌کنند.

اعضای حزب جمهوری‌خواه کنگره آمریکا تصمیم دارند تا با مخالفت با تخصیص چهار میلیون دلار برای برنامه مهاجرت در این کشور، اقدام‌های اوباما را بی‌اثر کنند.

یکی از اعضای حزب دموکرات آمریکا که نخواست اسمش فاش شود، گفت که اعتراض جمهوری‌خواهان چند هفته در سنای آمریکا مورد بررسی قرار می‌گیرد، اما امکان این‌که تصویب شود بسیار اندک است.

«نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات گفت که اعتراض‌های پی در پی باعث به خطر انداختن پروژه‌های مهاجرت به دلیل کمبود بودجه می‌شود.

رهبران احزاب دموکرات و جمهوری‌خواه آمریکا چهارشنبه آینده در مجلس نمایندگان در منطقه «هرشی» در ایالت پنسیلوانیا گرد هم می‌آیند تا درباره برخی موضوع‌های مورد اختلاف از جمله بودجه برنامه مهاجرت گفت‌و‌گو کنند.

کد N671010