کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با ایلنا:| 241091

احمدی‌نژاد در نشست‌های همگرایی اصولگرایان جایی ندارد

سیاست داخلی

احمدی‌نژاد پیش از این‌ چندین بار ثابت کرد که بسیاری از الزامات اصولگرایان را نمی‌پذیرد بنابراین در نشست‌های همگرایی اصولگرایان جایی نخواهد داشت.

یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است: احمدی‌نژاد پیش از این‌ چندین بار ثابت کرد بسیاری از الزامات اصولگرایان را نمی‌پذیرد بنابراین در نشست‌های همگرایی اصولگرایان جایی نخواهد داشت.

احمد کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برگزاری همایش سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری در بهمن ماه گفت: در این همایش احزاب زیر مجموعه جبهه پیروان حضور دارند با این حال هنوز مدعوین این همایش و تاریخ دقیق آن مشخص نشده است.

وی در خصوص حضور اعضای پایداری در نشست‌هایی همگرایی اصولگرایان عنوان کرد: در صورتی‌که گروه‌ها الزامات همگرایی را بپذیرند می‌توانند در این نشست‌ها شرکت کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: ممکن است در مورد جزئیات این نشست‌ها اختلاف‌نظر وجود داشته باشد اما کلیات آن مورد پذیرش همه اصولگرایان است و می‌تواند مردم را در صحنه نگه دارد که همین نشان می‌دهد گام مثبتی صورت گرفته است.

وی در مورد مطرح شدن برخی افراد از جمله مصباح یزدی در بحث محوریت جریان اصولگرا خاطرنشان کرد: بدون شک جامعتین محور وحدت اصولگرا هستند و در این خصوص آقای مصباح یا هیچ فرد حقیقی مطرح نخواهد بود.

کریمی‌اصفهانی در پاسخ به این سوال که آیا این احتمال وجود دارد که احمدی‌نژاد هم در قالب جریان پایداری وارد بحث هم‌گرایی اصولگرایان شود، گفت: احمدی‌نژاد پیش از این‌ چندین بار ثابت کرد بسیاری از الزامات اصولگرایان را نمی‌پذیرد بنابراین در نشست‌های همگرایی اصولگرایان جایی نخواهد داشت.

 

کد N670987