سردار شریف :نبود رهبران عاقل و با درک صحیح در جهان مشهود است

ایلنا نوشت:

سه ضلع مدار عملیات رسانه‌‌ای؛ محتوای پیام، جغرافیای مخاطب و ابزار انتقال پیام به مخاطب است/ اهمیت نظام اسلامی مربوط به فرهنگ انقلاب اسلامی است.
مسئول روابط عمومی کل سپاه در همایش بسیج و رسانه گیلان با اشاره به اینکه دوازدهمین همایش بسیج و رسانه در این استان برگزار شده است اظهار کرد: همایش مذکور از همایش تخصصی در رسانه است.

به گزارش ایلنا؛ سردار شریف در ابتدا نام همایش بسیج و رسانه گیلان را «بسیج، رسانه و گفتمان ولایت» عنوان کرد و افزود: به اهمیت موضوع انقلاب اسلامی در جهان باید اندیشیده شود.

سردار شریف با بیان اینکه پس از گذشته 35 سال از پیروزی انقلاب اسلامی دنیا به ملت ایران توجه دارد، تصریح کرد: اهمیت نظام اسلامی مربوط به فرهنگ انقلاب اسلامی است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه محتوای پیام، جغرافیای مخاطب و ابزار انتقال پیام به مخاطب را سه ضلع مدار عملیات رسانه‌‌ای برشمرد و بیان کرد: گفتمان در عملیات رسانه‌ای بسیار تاثیرگذار است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه امام (ره) گفتمان آخرین دین الهی، کتاب آسمانی و پیامبر (ص) را ارائه کرده است، یادآور شد: هیچکدام از گفتمان‌های موجود در روی زمین نمی‌توانند با گفتمان انقلاب اسلامی رقابت کنند.

وی گفتمان انقلاب اسلامی را گوهری تابناک و منحصر به‌فرد پذیرفته شده در افکار عمومی خواند و اظهار کرد: گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه جهانی موفق عمل کرده است.

سردار شریف با بیان اینکه انقلاب اسلامی در مدت 36 سال گذشته بر مبنای منطق دینی عمل کرده است، افزود: نبود رهبران عاقل و با درک صحیح در جهان مشهود است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پیشرفت نظام اسلامی را به دلیل وجود رهبری هوشمندانه دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با یک سخنرانی تمام طراحی‌های دشمن را خنثی می‌کند.

وی با اشاره به چهار سال درگیری تروریست‌ها در سوریه، خاطرنشان کرد: در ماه سوم جنگ سوریه مقام معظم رهبری در سخنرانی در مرقد مطهر امام (ره) فرمودند؛ «دولت و مردم سوریه اجازه نمی‌دهند دشمنان در سرزمین سوریه کاری انجام دهند» و این امر نشان‌دهنده قدرت رهبری در ایران اسلامی است.

سردار شریف به وجود حرکت‌های تروریستی داعش در پاریس اشاره کرد و گفت: رفتار مذکور نشان‌دهنده حرکت ناشیانه غرب در قبال سوریه است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه داعش 500 کیلومتر از مرزهای ایران اسلامی فاصله گرفته است، بیان کرد: اکنون داعش به مرزهای اروپا چسبیده و در این منطقه عملیات تروریستی انجام می‌دهد.

وی ملت ایران را پیروز میدان حق دانست و تصریح کرد: ملت ایران 230 هزار شهید تقدیم نظام اسلامی کرده و اگر کار خود را مستحکم پیش ببرد خداوند پیروزی را برای این مردم تضمین کرده است.

سردار شریف با تاکید براینکه دشمن از مقابله نظامی با ملت ایران ناامید شده است، یادآور شد: دشمن به دنبال تغییر رفتار در مردم ایران است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه استحکام بنیاد خانواده بر مبنای فرهنگی دینی، پایبندی مردم به ارزش‌های اسلامی و استحکام رهبری و اعتقاد مردم به رهبری را دلیل پیروزی ملت ایران در دوران دفاع مقدس برشمرد و اظهار کرد: دشمن به دنبال تخریب سه بنیان مذکور در جامعه است.

وی ملت ایران را با بصیرت خواند و بیان کرد: آگاهی دادن رسانه‌ای توسط مقام معظم رهبری و ادامه راه شهدا سبب ایستادگی مردم ایران در مقابل استکبار شده است.

4545

کد N670568