سردار نقدی در افتتاحیه زورخانه ثارالله (ع) بسیج كرمانشاه تا كید كرد:

ورزش باستانی تجلی عبودیت پروردگار در عرصه ورزش است

سیاست داخلی

این تعالی و عبودیت علاوه بر ارتباط با پروردگار در همه عرصه ها همچون ارتباط با خلایق، كسب روزی حلال برای خانواده، جهاد و تلاش علمی، آمادگی جسمانی و قدرت دفاعی برای دفع شر می باشد چرا كه انسان موجودی چند بُعدی است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ان شاءالله این فرهنگ و ارزش به صورت جهانی تر و بیشتر نسبت به سایر ورزش هایی كه از عبودیت های الهی تهی هستند به درخشد.

به گزارش ایلنا، سردار نقدی در افتتاحیه زورخانه باستانی ثارالله (ع) بسیج كرمانشاه گفت: انسان برای عبودیت پروردگار و تكامل آفریده شده همانطور كه هدف پیامبر (ص) تعالی اخلاقی جامعه بود.

سردار نقدی با بیان اینكه عبودیت به عنوان هدف خلقت، تعالی انسان در تمامی عرصه های زندگی می باشد، اظهار داشت: این تعالی و عبودیت علاوه بر ارتباط با پروردگار در همه عرصه ها همچون ارتباط با خلایق، كسب روزی حلال برای خانواده، جهاد و تلاش علمی، آمادگی جسمانی و قدرت دفاعی برای دفع شر می باشد چرا كه انسان موجودی چند بُعدی است.

وی انجام كارها برای خدا را علت تجمیع تعالی در عرصه های مختلف زندگی دانسته و تصریح كرد: ورزش برای یاد خدا و پیشوایان الهی می باشد و ورزش باستانی تجلی عبودیت پروردگار در عرصه ورزش است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان كرد: انسانی كه دارای همه ابعاد است در تمامی عرصه های مختلف زندگی برای خدا تلاش می كند. كه این به بركت محبت اهل بیت (علیهم السلام) در كشور ما و همان فرهنگ متعالی است كه دیگران در سراسر دنیا از آن محروم می باشند.

وی توسعه ورزش باستانی زورخانه ای در سال 94 را از برنامه های بسیج عنوان نموده و ادامه داد: ان شاءالله این فرهنگ و ارزش به صورت جهانی تر و بیشتر نسبت به سایر ورزش هایی كه از عبودیت های الهی تهی هستند بدرخشد.

جانشین فرمانده كل سپاه در امر بسیج در پایان سخنان خود ابراز داشت: از خدا می خواهیم تا این زورخانه های باستانی را مركز عبودیت الهی و تربیت سربازان امام زمان عج قرار دهد.

کد N665418