سردار نقدی:

گردشگری انقلاب در استان بوشهر فعال می‌شود

سیاسی

بوشهر - رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گردشگری انقلاب در استان بوشهر فعال می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا نقدی ظهر چهارشنبه در نشست با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: در نقاط مختلف استان بوشهر دیدارهایی را با مردم و مسئولان استان داشتیم و نشست‌های خوبی را نیز در نقاط جنوبی استان و جزیره خارک و مرکز استان برگزار کردیم.

وی با اشاره به حضور خود در شهرستان‌های عسلویه و کنگان، اضافه کرد: دیدار با بسیجیان جزیره خارک، نشست با کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی، نشست در شورای قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان بوشهراز دیگر برنامه‌های ما در استان بوشهر بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به انسجام خوب و مطلوب شبکه صالحین در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: بین سرمربیان، مربیان و سرگروه‌های طرح صالحین شاهد تعامل و ارتباط بسیار خوبی هستیم.

وی از برنامه‌ریزی صورت گرفته برای گسترش و توسعه شبکه‌های صالحین خبر داد و اذعان داشت: این برنامه‌ریزی بدین منظور انجام می‌شود که بسیجیان خارج از ساختار تربیتی قرار نگیرند که در استان بوشهر شرایط مناسبی فراهم است.

ایجاد 1500 واحد تولیدی اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر

سردار نقدی به بحث‌های صورت گرفته در نشست با فعالان اقتصادی و فرمانداران بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: تشویق مردم به تولید یکی از موضوعات بسیار مهمی است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور داشته باشد.

وی با اشاره به تلاش‌های بسیج برای توسعه اقتصادی بدون بار مالی برای دولت، افزود: یک هزار و 500 واحد تولیدی طی دو سال گذشته با محوریت اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر ایجاد شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره ابلاغ تدابیر مقام معظم رهبری برای تعمیم  جهاد اقتصادی در عرصه کشاورزی به بخش صنعت، اذعان داشت: استان بوشهر در این زمینه دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است.

وی به جاذبه‌های بالای استان بوشهر در زمینه گردشگری انقلاب اشاره کرد و افزود: باید گردشگری انقلاب در این استان فعال شود که جزیره خارک یکی از این ظرفیت‌ها است که باید مورد توجه قرار بگیرد.