۵

فعالیت غرفه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نمایشگاه مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان

  • ۴بازدید
  • ۵ رای
  • ۰ دیدگاه

کتاب‌های حوزه قرآنی با ۱۰ درصد تخفیف در غرفه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه نمایشگاه پنجمین مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت‌الاسلام مصطفی دارابی، مسئول غرفه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفت‌وگویی، در حاشیه پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، با اعلام این خبر گفت: کتاب‌های حوزه قرآنی با 10 درصد تخفیف در این غرفه عرضه می‌شود.

وی اظهارر کرد: این کتاب‌ها در ‌رشته‌های علوم انسانی، فلسفه و کلام، مدیریت، علوم قرآنی، علوم تربیتی، علوم اجتماعی، روان‌شناسی، تاریخ، حقوق، اقتصاد و علوم سیاسی است.

وی با اشاره به این‌که «برخی از این کتاب‌ها تألیفات گروه علوم قرآنی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه است»، اظهار کرد: گروه علوم قرآنی این پژوهشگاه متشکل از شش هیئت علمی چون حجج اسلام علی‌اکبر بابایی، محمد اسعدی، سیدمحمود طیب حسینی، علی فتحی و ... است.

مسئول غرفه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با اشاره به این‌که «هدف حضور در این نمایشگاه این است که با زبان عموم با مردم درباره قرآن سخن بگویم»، تصریح کرد: همچنین علاوه بر آن مشاوره قرآنی با محوریت تدبر در آیات و آموزه‌های قرآنی به مخاطبان علاقه‌مند ارائه می‌شود که تاکنون با استقبال روبرو بوده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.