کیایی‌نژاد در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد:

احتمال تحقیق و تفحص از صدا و سیما بعد از بررسی بودجه

مجلس

تحقیق و تفحص از صداو سیما در دوران مدیریت آقای ضرغامی پررنگ تر بود اما اگر هم بخواهد دوباره شروع به کار کند احتمالا بعد از بررسی بودجه در مجلس خواهد بود.

تحقیق و تفحص از صداو سیما در دوران مدیریت آقای ضرغامی پررنگ‌تر بود اما اگر هم بخواهد دوباره شروع به کار کند احتمالا بعد از بررسی بودجه در مجلس خواهد بود.

مفید کیایی‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا؛ درباره اینکه هیات تحقیق و تفحص از صداو سیما در چه مرحله‌ای قرار دارد گفت: در گذشته و در دوران مدیریت آقای ضرغامی این موضوع مطرح شده بود٬ اما درحال حاضر و با توجه به اینکه مجلس مشغول بررسی بودجه است، خبری نیست.

نماینده مردم البرز ادامه داد: در تحقیق تفحص تعدادی از نمایندگان که ممکن از هر کمیسیونی باشند جمع شده و نسبت به مساله‌ای که اعتراض دارند پیگیری می‌کنند٬ مانند تحقیق و تفحصی که از وزارت صنایع، خودروسازی و دانشگاه آزاد بود و ممکن است برای صداو سیما هم باشد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: تحقیق و تفحص از صداو سیما موقع مدیریت قبلی بود و من در مدیریت جدید چیزی نشنیدم که می‌خواهند این موضوع را ادامه بدهند یا خیر زیرا طبق قاعده باید کمیسیون فرهنگی که به نحوی صدا و سیما به آن مرتبط می‌شود درجریان قرار بگیرد که تاکنون پیزی در نورد این قضیه شنیده نشده است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون مجلس درگیر بودجه است و اگر هم بخواهد در این مورد کاری انجام بدهد چون تمام کمیسیون‌ها و نمایندگان مشغول بودجه هستند احتمالا به بعد از این موکول خواهد شد.

کد N656248