۲

بیانیه جبهه اصلوگرایان اصلاح‌طلب به مناسبت 9دی

  • ۴بازدید
  • ۲ رای
  • ۰ دیدگاه

جبهه اصلوگرایان اصلاح‌طلب به مناسبت سالروز حماسه9 دی بیانیه‌ای صادرکرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متناین بیانیه به شرح ذیل است : 9دی ماه اثبات‌کننده مردمی‌ترین نظام جهانی جمهوری اسلامی ایران است که مستحکم‌ترین پشتوانه آن ملت آن با استراتژی حضور مستمر در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها با محوریت و تبعیت از ولایت فقیه می‌باشد.

9 دی ماه نمونه بارز و مصداق تاریخی مدیریت معنوی رهبری عزیز و بصیرت و بیداری ملتش است، هنگامه‌ای که تمام استکبار و دشمنان جهانی چشم طمع به ویرانی و تاراج این کشور و ملت همیشه سربلندش داشتند با لبیک ملت هوشیار و موقعیت‌شناس از مقتدای خود تمام نقشه‌های شوم خائنین را خنثی نموده و تاریخ انقلاب را برای بشریت معاصر و تاریخ آینده پرافتخارتر نموده است.

ملت فهیم ایران فتنه سال 1388 را همانند انقلاب 57 از یاد نخواهند برد و می‌دانند زخم خوردگان و سیلی خوردگان فتنه 88 همواره پی فرصت برای ضربه زدن به نظام و ولایت و ملتند و در این اهداف شوم خود از هیچ همت و تلاشی دریغ نخواهند کرد و با توجه به مقتضیات مهندسی‌های متفاوت دارند از جمله اینکه وارد کردن اعوان و انصار فتنه‌گر خویش در چرخه خدمتگزاری کشور از کارشناسی به بالا و نیز به عصبیت کشاندن مبارزه با جذب و بکارگیری فتنه‌گران و حذف مبارزان با فتنه‌گران از حوزه‌های غیرسیاسی و غیرحکومتی از جمله درگیری‌های شخصی و حقوقی و جزایی و پرونده‌سازی‌های مستندسازی جعلی و ... برای حذف مبارزان با فتنه‌گر از چرخه اعتبار و اعتماد و خدمتگزاری به نظام مقدس اسلامی می‌باشد.

اینجاست که تمام نخبگان و رسانه‌ها و مسئولین قضایی، سیاسی، امنیتی و نظامی و انتظامی کشور باید به هوش باشند که فتنه‌گران و جریان انحرافی هرگز آرام و ساکت ننشسته و پیوسته با مهندسی‌های متناسب با ایام متفاوت در پی حذف عاشقان ولایت و خادمان ملت هستند خصوصا اینکه مجلس آینده بسیار مجلس مهمی خواهد بود لذا استراتژی گروه مارقین و ناکثین و قاسطین زمان همان سیلی خورگان 9 دی است.

جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب ضمن این و هشدار بسیار محکم و ضرورتی غیرقابل انکار یوم‌الله 9 دی را گرامی داشته و تبریک عرض می‌نماید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.