رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب شد

رییس جمهوری در حکمی، دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب کرد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دكتر محمدباقر نوبخت

بر اساس اصل یكصد و بیست و ششم قانون اساسی و در اجرای مصوبه شماره ۲۰۶/۹۳/۱۲۹۹۱ مورخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۶ شورای عالی اداری، با توجه به تعهد، شایستگی و سوابق مفید و ارزنده جناب عالی به موجب این حكم به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور» منصوب می شوید.

با عنایت به جایگاه رفیع و نقش ممتاز سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور در ایجاد تحول بنیادین در راهبری توسعه كشور، طراحی زیر ساخت ها و رصد توسعه پایدار و متوازن در كشور، انتظار می رود جناب عالی با بهره گیری از صاحب نظران و كارشناسان بر جسته و پایه ریزی ساختاری مناسب و چابك برای آن سازمان، نسبت به تحقق اهداف و وظایف محوله تلاش وافر به كار بندید.
امید است با اتكال به خداوند متعال و همكاری اعضای محترم دولت در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

 

23503

کد N649258