بسیج دانشجویی دانشگاه بهشتی با صدور بیانیه‌ای:

ملت ایران جنایات فتنه‌گران 88 در حق انقلاب را فراموش نخواهند کرد

سیاسی

بسیج دانشجویی دانشگاه بهشتی در بیانیه ای تاکید کرد: امروز حامیان فتنه‌گران 88 در صورت پیدا کردن فرصتی مجدد، لحظه‌ای از فتنه‌انگیزی علیه ملت دریغ نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر متن بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی به مناسبت چهارمین سالگرد حماسه 9 دی به شرح زیر است:

اگرچه نزدیک به 6 سال از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 و فتنه انگیزی گروهی بی‌بصیرت می‌گذرد ولی اتفاقات تلخ آن دوران که ارزش‌ها، اصول و باورهای مردم ایران اسلامی را هدف قرار داده بود، فراموش شدنی نیست.

6 سال پیش مردم ایران 8 ماه هزینه بی‌بصیرتی خواصی را دادند که با بازیگردانی اتاق فکرهای آمریکایی- انگلیسی، به بهانه«تقلب» در انتخابات، سعی در ایجاد اردوکشی خیابانی کردند تا از این مسیر، با نشانه گرفتن اصل نظام، به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشانند، ولی این مردم بودند که مثل گذشته، با حرکتی مثال زدنی و خلق حماسه بزرگ 9 دی پاسخ کوبنده و دندان شکن به این افراد دادند و نگذاشتند خون‌های ریخته شده برای دفاع از این مرز و بوم با آمال و آرزوهای عده‌ای خائن به نظام و انقلاب، پایمال شود.

 انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی همواره با توطئه‌های خارجی و عناصر خائن و دنباله‌روی آنان در داخل روبه‌رو بوده اما همواره با یاری خدا در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه ولی فقیه زمان خود، این مشکلات را یکی پس از دیگری نه‌تنها پشت سر گذاشته بلکه تهدیدات را نیز به فرصت‌هایی استثنایی تبدیل کرده‌است، نمونه‌های مختلفی را می‌توان از این توطئه‌ها نام برد از جنگ نابرابر، کودتا و انواع تحریم‌ها گرفته تا توطئه‌های مختلف سیاسی که از نمونه‌های بارز آن فتنه سال 1388 بود.

یوم الله نهم دی‌ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و روز تجدید بیعت با ولی زمان، یک زلزله سیاسی برای مستکبرین عالم و در راس آنها آمریکای جنایتکار بود. حماسه عظیمی که وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) را به عرصه ظهور رساند و چشم همه مردم جهان را به اقتدار بی‌مثال جمهوری اسلامی ایران گشود.

پس از گذشت چند سال از فتنه 88 که خاطره‌ای تلخ در اذهان عمومی بجای گذاشته است و نظام مقدس اسلامی در برخورد با سران و عاملان آن حداکثر رافت اسلامی را به خرج داده است، اکنون با دقت در انتصابات اخیر در گوشه و کنار دستگاه اجرایی کشور، بیم آن می‌رود که گناه نابخشودنی عده‌ای در تحمیل چالشی سنگین به نظام اسلامی رفته رفته به فراموشی سپرده شود و به جای محاکمه در محافل قضایی و پس دادن تاوان آنچه به کشور تحمیل کرده‌اند، در جایی از خاک همین کشور عزیز متصدی پست‌های والای دولتی شوند.

 متاسفانه با روی کار آمدن دولت «تدبیر و امید»، فضا برای حضور کسانی‌که سال 88 فتنه انگیزی آنان محرز شده بود باز شد و با بی‌تدبیری دولت، فتنه‌گران به راحتی در پست‌های مختلف اجرایی قرار، از این رو بود که هر آن انتظار می‌رفت با تصمیم گیری‌های سیاسی و قرار گرفتن اشخاص معلوم‌الحال در دانشگاه‌ها، فضای علمی دانشگاه‌ها تبدیل به فضای سیاسی و امنیتی شود، که اتفاق هم افتاد و شخصیت‌هایی که در برابر نظام قرار گرفته بودند فضا را مناسب دیدند تا دوباره به دانشگاه‌ها برگردند تا از این مسیر، تلاش کنند اول چهره پلید خویش را تطهیر کنند و بعد آنچه در ذهن خود می‌پرورانند به دیگران دیکته کنند تا از این طریق به آنچه می‌خواهند دست پیدا کنند.

ملت شریف ایران، اساتید دلسوز و دانشجویان مسلمان این مرز و بوم هرگز جنایات و خباثت‌های این فتنه‌گران در حق اسلام و انقلاب را فراموش نخواهند کرد، مطمئنا اهانت به تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره)، اهانت آشکار به عاشورای حضرت سیدالشهدا(ع) و صدها نمونه دیگر از این دست به این سادگی‌ها قابل فراموشی نخواهد بود.

امروز کسانی که از این گونه اقدامات حمایت می‌کردند چهره کریه خود را در پوشش‌های دیگری پنهان کرده‌اند و مطمئنا در صورت پیدا کردن فرصت مجدد لحظه‌ای از فتنه‌انگیزی دیگری علیه ملت ایران دریغ نخواهند کرد. در پایان ما دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید بهشتی(ره) اعلام می‌داریم که به عهد خود با امام راحل(ره)، شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان پایبند بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره‌ای در مسیر اهداف والا و مقدس نظام جمهوری اسلامی، امام (ره) و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی در دانشگاه خللی ایجاد شود.