امیر صباحی فرد:

تحرکات فرامنطقه ای در روزهای اخیر افزایش داشته است

سیاسی

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه همواره پرواز ریز پرنده ها نیز از دید چشمان پدافند هوایی پنهان نمانده گفت: تحرکات فرامنطقه ای در روزهای اخیر افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ صباحی فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) امروز با حضور در مرکز عملیات مشترک محمد رسول الله ارتش از طریق ویدئو کنفرانس با فرماندهان یگان های حاضر در این رزمایش سخن گفت.

سرتیپ صباحی فرد طی سخنانی گفت: آنچه امروز در قرارگاه پدافند هوایی شاهد آن هستیم اعتماد به نفس و تکیه بر توان داخلی و عزم جدی قرارگاه پدافند هوایی بر بومی سازی سامانه های پدافندی کشور است.

وی در ادامه افزود: قطعا با روحیه  خودباوری و ولایتمداری که در کارکنان و متخصصان ما وجود دارد شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر قرارگاه در این زمینه ها خواهیم بود.

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) به سامانه های بومی از جمله رادارهایی که طی سال های گذشته توسط متخصصان داخلی طراحی و تولید شده و وارد شبکه یکپارچه پدافند هوایی شده اشاره کرد و ادامه داد: به کار گیری سامانه های بومی در شبکه یکپارچه پدافند هوایی باعث ارتقاء توان دفاعی کشور شده است.

صباحی فرد تصریح کرد: همواره پرواز ریز پرنده ها نیز از دید چشمان همیشه بیدار قرارگاه پدافند هوایی پنهان نمانده و تمامی تحرکات فرامنطقه ای که در روزهای اخیر افزایش داشته به خوبی رصد می شود.