عضو جامعه روحانیت مبارز مطرح کرد:

دولت به نیازهای معیشتی مردم توجه کند/ ضرورت حفظ اصالت انقلاب

سیاسی

حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی با تاکید بر تلاش دولت در اهتمام به وضعیت اقتصادی جامعه گفت: دولت اجازه ندهد گرانی مردم را آزرده کند

به گزارش خبرگزاری مهر حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی، عضو جامعه روحانیت مبارز در نهمین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی خطاب به دولت تدبیر و امید اظهار داشت: خطاب به دولت می گویم نگذارید گرانی مردم را آزرده کند و به نیازهای معیشتی مردم توجه کنید.

وی افزود: هر چند بسیاری از عقلا و اقتصاددانان معتقدند دولت میراث دار برخی تصمیمات اشتباه دولت قبل بوده اما امروز زمام امور در دست دولت است و مردم از گرانی خسته شده اند و باید برای معیشت مردم فکری کند.

طباطبایی همچنین با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی از ابتدا تا کنون بر مبانی اصولی حرکت کرده اظهار داشت: اعضای حزب موتلفه اسلامی ، هم آنهایی که از دنیا رفتند و هم انهایی که هستند همه دین دار و پایدار در خط ولایت و پشت سر رهبری بوده و هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: مرحوم آیت الله مهدوی کنی در جلسه ای می گفت موتلفه ای ها تنها نیروهای قوی هستند که از ابتدا دنبال دین و انقلاب و همواره نگهبان امام (ره) بودند.

وی افزود: برزگان موتلفه اسلامی باید بیشتر به جوانان میدان دهند و جوانان خوبی نیز در این حزب هستند زیرا نباید چنین نهادی ضربه ببیند.

طباطبایی تاکید کرد: برخی ها از انقلاب خبر ندارند و اصالت انقلاب را نمی شناسند. حفظ اصالت انقلاب بسیار مهم است و نباید بگذاریم تاریخ انقلاب از بین برود.