انتقاد «گواهی» از برخی رسانه‌ها به‌خاطر انعکاس‌ندادن اخبار اربعین

سپاه,اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران بزرگ با اشاره به انعکاس مراسم روز اربعین در رسانه‌های خارجی و غربی از عملکرد برخی رسانه‌های داخلی در این خصوص انتقاد کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران بزرگ با اشاره به انعکاس مراسم روز اربعین در رسانه‌های خارجی و غربی از عملکرد برخی رسانه‌های داخلی در این خصوص انتقاد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام گواهی در همایش مدیران عقیدتی نظارت و مسئولین شعب نمایندگی ولی فقیه در حوزه‌های مقاومت بسیج منطقه سه تهران با تسلیت ایام دهه آخر صفر، سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی داشت.

تولیت آستان مبارک امامزاده صالح تجریش با توجه به حضور خود در مراسم اربعین حسینی در کربلا گفت: این مراسم با سال‌های گذشته فرق می‌کرد و بیش از 40 کیلومتر مانده به کربلا دیگر وسیله نقلیه قادر به حرکت نبود و همه با پای پیاده به سوی کربلا می‌رفتند.

وی گفت: برقراری امنیت صد درصدی و پذیرایی بی نظیر توسط مردم از ویژگی‌های اربعین امسال بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران بزرگ از عملکرد برخی خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های داخلی که به انعکاس اخبار روز اربعین نپرداختند، انتقاد کرد و گفت: این در حالی است که بسیاری از خبرگزاری‌های خارجی و غربی به انعکاس این حماسه بزرگ پرداختند و برای نمونه به مطلب منعکس شده در رویترز اشاره کرد.

گواهی درادامه سخنان خود گفت: امسال برای اولین بار 60 هزار جوان شیعه 20 تا 25 ساله عربستانی با لباس متحد الشکل و عکس مقام معظم رهبری در اربعین حسینی حضور داشتند و (جوانان شیعه عربستانی) از این که شیعیان این همه پشتوانه‌ی مردمی در جهان دارند ابراز خوشحالی می‌کردند.

وی با اشاره به افق جدیدی که به وجود آمده است و نیز گسترش بیدرای اسلامی ابراز امیدواری کرد با زائرانی که از عربستان آمده‌اند و تاثیری که می‌توانند داشته باشد ان‌شاء‌الله در سال‌های آینده شاهد حضور این اجتماع در بین‌الحرمین مدینه منوره باشیم.

گواهی در پایان خطاب به مدیران عقیدتی نظارت و مسئولین شعب نمایندگی ولی فقیه در حوزه‌های مقاومت بسیج گفت: ما در مجموعه‌ای هستیم که حکم طبیب را دارد و نگاه ما بایستی در برخورد با افراد پدرانه و مادرانه باشد و طوری رفتار کنیم که انسان خطاکار از رفتار خود شرمنده و خجل شود و نه گستاخ.

انتهای پیام

کد N634037