روحانی در دیدار رییس‌‌جمهور سابق پاکستان:

تهران همواره خواهان روابط خوب با اسلام‌آباد بوده است

دولت

پاکستان از کشورهایی است که همواره در معرفی آسیب‌های جدی از سوی تروریست‌ها قرار داشته و باید در زمینه مبارزه با علل شکل‌گیری خشونت و افراط‌گری فعالیت و جدیت بیشتری داشته باشد.

رئیس‌جمهوری کشورمان در دیدار با آصف علی‌زرداری٬ رییس‌ جمهوری سابق پاکستان گفت: تهران همواره خواهان روابط خوب و همکاری با اسلام‌آباد در عرصه‌های مختلف بوده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، رییس‌ جمهوری در این دیدار که در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی جهان علیه خشونت و افراط‌گری انجام شد، اظهارداشت: پاکستان از کشورهایی است که همواره در معرفی آسیب‌های جدی از سوی تروریست‌ها قرار داشته و باید در زمینه مبارزه با علل شکل‌گیری خشونت و افراط‌گری فعالیت و جدیت بیشتری داشته باشد.

آصف علی زرداری٬ رییس‌ جمهوری سابق پاکستان نیز با اشاره به روابط خوب دو کشور، همکاری تهران – اسلام آباد را به نفع آرامش، ثبات و امنیت در منطقه دانست.

وی با اشاره به گام‌های بلند کشورش در سال‌های گذشته به سمت دموکراسی واقعی، ایده و سخنان رییس‌ جمهوری کشورمان در زمینه جهان عاری از خشونت و افراط‌گری را ستود و این موضوع را نیاز واقعی جهان امروز توصیف کرد.

کد N621647