استاندار تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

در مبارزه با فساد با کسی شوخی نداریم/ بیش از 2400 ساخت‌وساز غیرمجاز را تخریب کردیم

دولت

احساس من این است که روند برخورد با فساد حداقل در استانداری تهران مثبت است و امروز دیگر از اتفاقاتی که در گذشته و در استانداری تهران شاهد آن بودیم، خبری نیست.

استاندار تهران گفت: در مبارزه با فساد با کسی شوخی نداریم در همین راستا بیش از 2400 ساخت‌وساز غیرمجاز را تخریب کردیم.

حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که استانداری تهران تاکنون برای مبارزه با فساد چه اقداماتی انجام داده است، عنوان کرد: ما در استانداری تهران پیشگیری را به عنوان سیاست اصلی خود قرار داده‌ایم البته مردم چشم و گوش دولت و نظام هستند و آنها در این مورد اظهارنظر کنند.

وی گفت: احساس من این است که روند برخورد با فساد حداقل در استانداری تهران مثبت است و امروز دیگر از اتفاقاتی که در گذشته و در استانداری تهران شاهد آن بودیم، خبری نیست.

استاندار تهران با اشاره به اینکه ما در استانداری تهران پیگیر بحث مبارزه با فساد اداری و اقتصادی هستیم، گفت: در مبارزه با فساد با کسی شوخی نداریم.

وی افزود: برای مثال در همین رابطه ما با بسیاری از ساخت‌ و سازهای غیرمجاز برخورد کردیم و در همین راستا بیش از 2400 ساخت‌وساز غیرمجاز تخریب شد. همه این اقدامات نشان می‌دهد که استانداری در مبارزه با فساد جدی است چرا که دولت هم در این کار بسیار قاطع است.

 

کد N620692