واکنش صادق خرازی به شایعه کاندیدا شدنش

انتخابات رياست جمهوري,حسن روحاني,سيدصادق خرازي

سیدصادق خرازی با انتشار متنی، برخی شایعات منتشر شده مبنی بر قصد کاندیداتوری‌اش در انتخابات آتی ریاست جمهوری را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، متن ارسالی از سوی خرازی برای ایلنا، به شرح زیر است:

«به نام خدا

هر دم از این باغ بری می‌رسد

شایعه و اتهام و بهتان در بستر سیاست ایران مضمون و قطعاً کاری غیراخلاقی است. حزب ندا و اعضایش، اصلاً بنا ندارند وقت خود و حزب را برای پاسخگویی به بسیاری از ادعاهای بی‌اساس، تلف کنند.

تأکید اصلی همه همفکران این است بگذاریم و بگذریم و با عملکرد خود به رقیبان و رفیقان ثابت کنیم که منطق و مبنای کار تشکیلاتی اعضای حزب ندا چیست؟ حزب ندا می‌خواهد اخلاق را در متن سیاست نهادینه کند و به منتقدان خود احترام می‌گذارد و باور دارد نقد منطقی باعث رشد و تعالی همه و جامعه می‌شود.

در مورد شخص اینجانب شایعات مختلف و اتهامات واهی سر داده می‌شود که جداً باید از شر شیطان به خداوند خبیر و بصیر پناه برد، اخیراً شایعه‌ای مبتنی بر کاندیاتوری اینجانب در انتخابات 1396 بصورت گسترده در شبکه‌ها مجازی دامن زدند که خرازی رقیب روحانی خواهد شد!!!

من قاطعانه این شایعه را نه تنها رد می‌کنم بلکه به کسانی که به این قبیل شایعات دامن می‌زنند، عرض می‌کنم سابقه آشنایی و رفاقت و دوستی من و جناب آقای دکتر روحانی را نمی‌دانند و نمی‌دانید، متوجه نیستند که من با جناب آقای روحانی از چه هنگام مناسبات برادری و شاگردی و استادی، داشته و داریم بویژه که ایشان برادر بزرگ من بوده و همواره بر برادر کوچک خود لطف و محبت داشته و دارند، بی‌تردید فقد آگاهی، گهگاه انسان را به اشتباه و انحراف می‌کشاند.

جناب آقای دکتر روحانی شخصیت کم‌نظیری هستند که در سپهر سیاست ایران، از خادمان ملک و ملت ایران بوده و خواهند بود.

دولت ایشان دولت مظلومی است، دولتی است که میراث‌دار بسیاری از گرفتاری‌ها و مشکلات داخلی و خارجی بوده است. با نیم‌نگاهی به واقعیت اقتصادی، اجتماعی و سیاست خارجی و مشکلات مردم، در خواهیم یافت این دولت چگونه با صبر و تلاش مظهر فداکاری شده‌اند، بر هر انسان فطن و فتنه بدوری، لازم است که با چشمان تیز بین حرکت و عملکرد دولتمردان را رصد کنند، آنگاه اگر از عمق تلاش‌ها و خدمات دولتمردان اگاه شوند، در خواهند یافت روحانی بر شبستان تاریخ ایران بدلیل اخلاص و تلاش که دارند در راه خدا و انسانیت گام‌های بلندی برداشته ماندگار خواهد شد.

حزب ندا و همه اعضایش اینگونه باور دارند که وظیفه ملی و دینی همه کنشگران سیاسی، این است که از دکتر روحانی و دولت خادم وی حمایت کنند وجود چنین دولتی که مورد حمایت اقشار مختلف جامعه، قاطبه خردمندان، نخبگان، خبرگان آگاه است، نعمت غیر مترقبه الهی بوده و قدردانی از روحانی و دولت خدمتگذارش مرضی خداوند متعال است و برخورداری از رئیس جمهوری فهیم و با شخصیتی چون جناب آقای دکتر روحانی، بی‌تردید روزگاری آرام، با ثبات، پیشرفته و توسعه همه‌جانبه را برای کشور در ابعاد داخلی و خارجی رقم خواهد زد.»

انتهای پیام

کد N612546