امیرپوردستان:

شناخته شدن ایران به عنوان یک قدرت دنیا به برکت خون شهدا است

سیاست داخلی

شهید با شهادتش خون تازه ای را در رگ های اجتماع می دمد، خونی که با خودش شادی و نشاط و انرژی و شادابی را به اجتماع هدیه می کند و اجتماع را به حرکت در می آورد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار خانواده شهداء در کرمانشاه گفت: امروز اگر کشور ما به عنوان یک قدرت در دنیا شناخته شده است به برکت خون شهدای ما است.

به گزارش ایلنا، سرتیپ احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در سفری به منطقه غرب کشور به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولین استان کرمانشاه در دیدار با خانواده شهید خانی آباد در کرمانشاه گفت: در فرهنگ دینی ما شهادت از یک جایگاه ویژه برخوردار است. آنقدر این جایگاه بالا و در پیشگاه خداوند محترم است که خداوند می فرماید: آنهایی که در راه حق کشته می شوند و از دنیا می روند نباید به آنها مرده بگویید بلکه آنهایی که در راه خدا مجاهدت و تلاش می کنند و در این راه به فیض عظمای شهادت می رسند، آنها زنده هستند نزد خداوند روزی دارند.

پوردستان در تشریح چرایی مرتبه عالی شهدا در اسلام گفت: شهید با شهادتش خون تازه ای را در رگ های اجتماع می دمد، خونی که با خودش شادی و نشاط و انرژی و شادابی را به اجتماع هدیه می کند و اجتماع را به حرکت در می آورد، شهدای عزیزی که درس گرفته از مکتب ابا عبدلله (ع)هستند. امروز اگر کشور ما به عنوان یک ابر قدرت در دنیا شناخته شده است به برکت خون شهدای ما است. آرزو می کنیم که خداوند ما را قدردان خون پاک شهداء قرار بدهد.

کد N609269