هم اندیشی بین المللی "تحول مفاهیم حقوق بشر: نقدها و امیدها"

سیاسی

نشست "تحول مفاهیم حقوق بشر: نقدها و امیدها" با حضور اساتید و صاحبنظران روز 10 اسفند برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد (UNIC) به مناسبت روزهای جهانی حقوق بشر و همبستگی بشر که متقارن با میلاد رسول اکرم(ص) است این نشست را برگزار می کنند.

این هم اندیشی تخصصی- پژوهشی بین المللی، دهم اسفند 1393 برگزار می شود.

برنامه نشست

در این برنامه یک روزه مباحث مربوط به تحول مفاهیم حقوق بشری، جایگاه سازمان ملل متحد در نوآوری واژگان حقوق بشری، کنوانسیون های بین المللی حقوق بشر، گونه نوین جهان شمولی های حقوق بشری، نظام های ملی حقوقی و حقوق بشر جهانی و محاکم حقوق بشری مورد بررسی علمی– پژوهشی قرار می گیرند.

مزایا و بهره مندی

این هم اندیشی بین المللی، یک برنامه تحقیقاتی - پژوهشی است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه که فقط علاقه مند به مشارکت و حضور هستند گواهی شرکت از سوی فصلنامه مطالعات بین المللی ISJ و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد UNIC ارایه می شود.

شرکت کنندگانی که چکیده و مقاله با استاندارد علمی – پژوهشی برای موضوع برنامه تالیف نمایند، در صورت تایید کمیته علمی، چکیده آنها در سی دی چکیده های هم اندیشی به چاپ می رسد.

شرایط ثبت نام و پذیرش

1.اسکن کارت شناسایی برای اساتید محترم  دانشگاه و مدیران  و کارشناسان ارشد دولتی و غیرحکومتی.

2.توصیه نامه از استادان عضو هیات تحریریه یا مشاوران بین المللی فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور برای دانشجویان.

3. نامه درخواست به همراه 1 قطعه عکس، نشانی و شماره تماس.

4. واریز هزینه ثبت نام، کتاب، فصلنامه، پذیرایی و... به مبلغ یک میلیون و چهارصد هزار ریال به حساب سیبا 0105434324008 بانک ملی یا به شماره کارت 6037991199529649 به نام فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ).(شرکت کنندگان و دانش پذیران برنامه های قبلی فصلنامه یک میلیون ریال)

نشانی و مهلت ارسال مدارک

علاقه مندان همه مدارک را از طریق ایمیل تا بیست دی به isjqnet@gmail.com ارسال كنند. شماره تماس ضروری: 09125911787