کوثری:

همه جریانات،‌اصل مذاکره را قبول دارند

مذاكره

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: بیشترین نقد جریان‌های سیاسی به هیأت مذاکره‌کننده هسته‌ای محدود به توافق مقدماتی سال قبل بود و هنوز توافق جدیدی نشده که بخواهند نقد جدیدی بیان کنند.

محمد اسماعیل کوثری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: جریان‌های سیاسی نقد مذاکره‌کنندگان را با حمایت از آنان مغایر نمی‌دانند و همه آنان اصل مذاکرات را قبول دارند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نقد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای توسط جریان‌های منتقد را مربوط به تصمیم‌گیری و اجرا دانست و خاطرنشان کرد: اگر منتقدی نسبت به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای انتقاد تندی داشته است از روی اشتباه و برداشت‌های شخصی بوده و ربطی به جریان منتسب به آن ندارد.

نماینده مردم تهران تأکید کرد: ضمن نقد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای از دولتمردان می‌خواهیم تا همزمان با مذاکرات موضوع اقتصاد مقاومتی را به اجرا درآورده، اگر دولت اقتصاد مقاومتی را به اجرا درآورد بسیاری از مشکلات داخلی کشور برطرف می‌شود، در این صورت کشورهای 1+5 به خوبی درک خواهند کرد که تحریم‌ها آنچنان کارساز که نبوده و کلا از تداوم تحریم‌ها ناامید می‌شوند.

انتهای پیام

کد N601830