وکیل شاکیان مرتضوی در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد؛

شکایت از وکیل مرتضوی برای دریافت مبالغ غیرقانونی/ رسیدگی به سایر پرونده‌های مرتضوی٬ در نوبت‌های دیگر

سیاست داخلی,وکیل شاکیان مرتضوی

در این جلسه خلیل بهرامیان نیز به نمایندگی از 1000 کارگر سازمان تامین اجتماعی حضور داشت.در جلسه امروز برای یکی از پرونده‌های مرتضوی که در خصوص شستا است قرار تامینی صادر شد.

وکیل شاکیان پرونده تامین اجتماعی گفت: قرار شد که در مورد پرونده‌های دیگر سعید مرتضوی در نوبت‌های بعدی رسیدگی لازم صورت گیرد.

پیمان حاج‌محمودعطار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به حضور سعید مرتضوی در دادسرای کارکنان دولت، عنوان کرد: امروز مرتضوی برای انجام تحقیقات مقدماتی بار دیگر به داسرا احضار شد که بخش زیادی از این جلسه که بازپرس جعفری آن را اداره می‌کرد به موضوع پرونده تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی اختصاص داشت.

وی گفت: مرتضوی این بار هم مثل همیشه حرف‌های تکراری خود را بیان کرد و مدعی بود که سال‌ها در سازمان تامین اجتماعی خدمت کرده است.

حاج‌محمودعطار با اشاره به اینکه در این جلسه٬ خلیل بهرامیان نیز به نمایندگی از 1000 کارگر سازمان تامین اجتماعی حضور داشت، یادآور شد: در جلسه امروز برای یکی از پرونده‌های مرتضوی که در خصوص شستا است قرار تامین کیفری صادر شد.

وی افزود: وقتی اتهام فردی محرز شود٬ به او تفهیم اتهام شده و قرار تامینی صادر می‌شود که طبق آن متهم متعهد می‌شود  اگر بار دیگر احضار شد٬ در دادسرای مربوطه حاضر شود. در واقع این قرار ضمانتی برای برگشت متهم به منظور انجام تحقیقات تکمیلی است.

وکیل شاکیان پرونده تامین اجتماعی گفت: قرار شد در مورد پرونده‌های دیگر سعید مرتضوی در نوبت‌های بعدی رسیدگی لازم صورت گیرد.

حاج‌محمودعطار ادامه داد: در این پرونده٬ رضا جعفری وکالت مرتضوی را بر عهده دارد که امروز ما شکایت خود از وکیل مرتضوی را نیز به ثبت رساندیم چراکه او هم جزء افرادی است که از حساب سازمان تامین اجتماعی به شکل غیرقانونی پول دریافت کرده است.

گفتنی است در این پرونده پیمان حاج‌محمودعطار، علیرضا دقیقی و مصطفی ترک‌همدانی به نمایندگی از کارگران تامین اجتماعی وکالت شاکیان را بر عهده دارند

 

کد N596246