وزیر اطلاعات: اگر شخصیت افرادرا محترم بدانیم ناامنی به وجود نمی‌آید

نسیم نوشت:

وزیر اطلاعات در نشست شورای اداری استان خوزستان در اهواز گفت: کسانی که بخواهند امنیت جامعه را هدف و آن را مخدوش کنند، با آنان برخورد قانونی می‌شود ولی برخوردها از دایره اخلاق و قانون خارج نخواهد شد

به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات روز یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ در نشست شورای اداری استان خوزستان در اهواز گفت: مجموعه دولت و وزارت اطلاعات زمینه هر گونه سرمایه‌گذاری اقتصادی را برای بخش خصوصی بر اساس قانون فراهم می‌کند تا امنیت پایدار در کشور حاصل شود.

علوی افزود: وزارت اطلاعات همچون گذشته بر اساس شرع مقدس و رعایت اخلاق اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کارش را با قوت و درایت انجام می‌دهد.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد که برای استمرار امنیت پایدار توام با نشاط و سرور و حفظ مصالح نظام و کشور ، ملاحظه هیچ کس و گروهی را نمی‌کنیم.

حجت‌الاسلام علوی تصریح کرد: کسانی که بخواهند امنیت جامعه که به برکت خون شهدا و فداکاری های مخلصانه مردم انقلابی ایران اسلامی حاصل شده را هدف قرار دهند و یا آن را مخدوش کنند توسط این وزارت با آنان برخورد قانونی می‌شود ولی در برخوردها از دایره اخلاق و قانون خارج نخواهد شد.

علوی گفت: هرچه بیشتر به جامعه و مردم بها و شخصیت بدهیم هم امنیت در لایه‌های مختلف تعمیق می یابد و هم این امنیت با کمترین هزینه حاصل و تولید می‌شود.

وزیر اطلاعات افزود: آنچه که مهم است آن است که همه باید امنیت کشور را محترم بشمارند و وزارت اطلاعات را در انجام وظایف قانونی خود کمک کنند.

حجت‌الاسلام علوی همدلی، هم افزایی و اتحاد و به هم پیوستگی همه نیروهای خدوم و وفادار به انقلاب و رهبری را در تعمیق امنیت پایدار کشور موثر و راهگشا توصیف کرد و گفت: با وجود ناامنی در کشورهای همجوار خداوند را شاکریم که مردم ما قدر امنیت توام با آرامش و نشاط را در کشور خود دانسته و خود را در این امنیت که از نعمت‌های الهی است سهیم و شریک می‌دانند.

علوی مشارکت جویی آحاد مردم در امنیت را حایز اهمیت دانست و افرود: اگر شخصیت افراد جامعه را محترم بدانیم نه تنها نا امنی توسط آن‌ها بوجود نمی‌آید بلکه آنان مدافع امنیت نیز می‌شوند.

وزیر اطلاعات گفت: به لطف الهی شاهد الفت و همراهی و همدلی همه نیروهای خدوم و دلسور با محوریت نعمت ولایت فقیه هستیم و امیدواریم با حرکت جمعی بتوانیم به وظایف خود به نحو احسن عمل کنیم و آرامش و آسایش توام با رفاه و شکوفایی اقتصاد را برای کشور به ارمغان آوریم.

حجت‌الاسلام علوی با بیان رویکردهای عقلایی دولت در حوزه سیاسی و اجتماعی افزود: این دولت که برآمده از خواست و اراده ملت ایران است آغوش خود را برای همه جناح‌ها و اقوام باز کرده و این توانایی و آمادگی را نیز دارد که در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای شتاب بخشدن به روند توسعه اقتصادی و اعتلای کشور بهره گیرد.

در این آیین وزیر اطلاعات ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل پیشین اطلاعات استان خوزستان، مدیرکل جدید این اداره کل را معرفی کرد.

شایان ذکر است وزیر اطلاعات شب گذشته علاوه بر دیدار با یکی از خانواده‌های شهدای عرصه گمنامی همچنین با آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز دیدار و گفتگو داشت.

 

45503

کد N594731