توصیه آیت‌الله وحیدخراسانی به «جنتی»

مرجع تقليد,مراجع تقليد,وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي,آيت‌الله وحيد خراساني

آیت‌الله وحیدخراسانی گفت: اگر بذری کاشته شود و 200 سال بعد هم به ثمر بنشیند مسئولیت آن به عهده ماست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم این مرجع تقلید در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با سفارش بر اینکه حقایق تشیع را در مغز و قلب جوانان احیا کنید، اظهار کرد: مسئولیت حفظ این مملکت تا همیشه بر دوش ماست و برای آینده هم ما موظفیم.

وحیدخراسانی بیان کرد: اگر بتوانید کاری کنید که در همه مدارس شروع و خاتمه دروس با دعا برای امام زمان (عج) انجام شود اکسیر اعظم خواهد شد.

این ستاد برجسته حوزه علمیه در پایان سفارش کرد: کاری کنید تا همه جوان‌ها با قرآن انس بگیرند هر روز قرآن بخوانند و برای امام زمان (عج) هم دعا کنند.

این مرجع تقلید خطاب به علی جنتی با بیان این‌که «عنوان شما وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است» گفت: فهمیدن همین دو کلمه دو کتاب لازم دارد و در این زمان که مسئولیت دست شماست و مسئولیت فکر و قلب تمام این جوان‌ها نیز به عهده شماست اگر بتوانید در این فرصت بهره‌ای ببرید برای آن عالم خوب است.

وحیدخراسانی، افضل آیات قرآن را آیة الکرسی عنوان کرد و افزود: در این آیه 4 اسم حی، قیوم، علی و عظیم جای گرفته است و بهره بردن از این آیه کمال درایت است.

این مرجع تقلید در ادامه ضمن توصیه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دوران مسئولیت کاری کنید که قلب و مغز جوان‌ها و فرزندان این مملکت که امانت در دست شما هستند راضی به رضای امام زمان (عج) باشد که همان رضای خداست.

انتهای پیام

کد N590214