صحبت‌های جدید شجونی...!

اصلاح‌طلبان,اصولگرايان,حجت‌الاسلام و المسلمين شجوني

«یک بار پسر آیت‌الله مهدوی کنی به من گفت تو تندرو هستی؛ من هم جواب دادم اگر من تندرو نبودم که تو پیش‌نماز مسجد امام صادق نبودی!»

به گزارش ایسنا، این بخشی از صحبت‌های حجت‌الاسلام جعفر شجونی در گفت‌وگو با اعتماد است که گزیده‌هایی از آن را در زیر می‌خوانید:

- من اصلاح‌طلبان را مرتد سیاسی می‌دانم. اصلاح‌طلبان ارتداد سیاسی دارند. اینها به نظام و رهبری ضربه زدند.

- حسن روحانی با این عمامه آمده اما نمی‌تواند یک فرد سالم برای وزارت علوم معرفی کند و حالا محمد فرهادی را معرفی کرده است که از چپ‌گراهای درجه یک است. اینها قسم خورده‌اند راه راست را نروند.

- من یک اصولگرا هستم یعنی به راه آیت‌الله خمینی معتقدم و عمل می‌کنم. من اعتقاد دارم نباید تفکر اصلاح‌طلبی وجود داشته باشد. دیدید که موسوی خویینی‌ها یا کروبی چه کردند و چه بلایی سر جامعه روحانیت مبارز آوردند. کاری که مجمع روحانیون انجام داد به انشعاب منجر شد. اصلاح‌طلبان هم همین افراد را قبول دارند.

- کروبی همین اخیراً گفته بود اگر شجونی از اعضای هیأت منصفه باشد من حاضرم محاکمه شوم او همیشه به من ارادت داشت.

- در هر صورت مدیریت اصولگرایان زیر سوال نیست فقط موقع انتخابات اصولگرایان به آیت‌الله مهدوی‌کنی قول دادند تا‌حدی جلو بیایند بعد به نفع هم کنار بروند.

- آیت‌الله مهدوی‌کنی به من می‌گفت کار من به جایی رسیده است که نمی‌توانم ولایتی را ببینم.

- در مورد مجلس اصولگرای نهم هم باید بگویم که اساساً نباید از لفظ تندرو در مورد افرادی که در این مجلس حضور دارند استفاده کرد. دیگران کندرو هستند و به نیروهای حزب‌اللهی تندرو می‌گویند.

- یک بار پسر آیت‌الله مهدوی کنی به من گفت تو تندرو هستی؛ من هم جواب دادم اگر من تندرو نبودم که تو پیش‌نماز مسجد امام صادق نبودی.

انتهای پیام

کد N590019