دیدار وزیر پیشنهادی علوم با رئیس مجلس/ واکنش دولت به پیامک های نمایندگان درباره دانش آشتیانی

میزان نوشت:

معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رییس جمهور گفت: وزیر پیشنهادی علوم این هفته و پیش از برگزاری جلسه رأی اعتماد که سه شنبه برگزار خواهد شد، با علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار می‌کند.

محمدرضا خباز گفت: آقای دانش آشتیانی علاوه بر حضور در کمیسیون های تخصصی مجلس و فراکسیون ها که به منظور تشریح برنامه های وی صورت می گیرد، با رییس مجلس نیز دیدار خواهد کرد.

او گفت: بنا داریم وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری با همه رؤسای فراکسیون ها، کمیسیون ها و هیات رییسه و حتی رؤسای جریان های سیاسی مختلف در مجلس دیدار کند.

معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رییس جمهور همچنین با اشاره به ارسال پیامک هایی درباره وزیر پیشنهادی علوم به نمایندگان مجلس که در روز معرفی دانش آشتیانی به مجلس صورت گرفته است گفت: به عقیده بنده این اقدام خلاف قانون است؛ بنابراین دولت این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

رییس جمهور هفته گذشته در نامه ای به رییس مجلس فخر الدین احمدی دانش آشتیانی را به عنوان چهارمین وزیر پیشنهادی علوم دولت یازدهم معرفی کرد. برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم نیز در دستور کار سه شنبه این هفته مجلس قرار دارد.

 

23231

 

کد N579285