طی صدور پیامی؛

وزیر دادگستری به رییس جدید سازمان صدا و سیما تبریک گفت

سیاست داخلی,حجت‌الاسلام پورمحمدی

حجت‌الاسلام پورمحمدی در پیامی، انتصاب دکتر محمد سرافراز را به ریاست سازمان صدا و سیما تبریک گفت.

وزیر دادگستری در پیامی، انتصاب دکتر محمد سرافراز را به ریاست سازمان صدا و سیما تبریک گفت.

به گزارش ایلنا؛ متن پیام تبریک وزیر دادگستری به این شرح است:

باسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد سرافراز

انتصاب سزاوار جناب عالی به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی را صمیمانه تبریک می‌گویم.

قرارگرفتن در مسند راهبری و مدیریت قدرتمند‌ترین رسانه و نهاد آموزشی ـ فرهنگی نظام اسلامی، بی‌تردید، فرصت کم نظیر خدمتگزاری به فرهنگ این مرز و بوم و زمینه ساز تحقق بیش از پیش رهنمود‌ها و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری (ادام الله ظله) است.

در عرصه کارزار فرهنگی معاصر، آرایش و چالاکی مدیران و دوستداران فرهنگ اسلام و ایران، هم معاندان و رقیبان منطقه‌ای و بین‌المللی ما را مأیوس خواهد کرد و هم جبهه فرهنگی انقلاب را به کامیابی‌های هرچه بیشتر، در قلمرو رسانه و فرهنگ، امید خواهد داد.

ابتکار و هوشمندی اهالی رسانه و فرهنگ، و در رأس آنان صدا و سیما، موجب مصونیت یافتن ذهن جامعه در مقابل تأثیر ویرانگر تهاجم فرهنگی و ضد ارزشی دشمن و افزایش باور به کارآمدی نظام است.

اینجانب، ضمن طلب توفیق برای شما از درگاه خداوند توانا، امیدوارم شما و همکارانتان، در سایه لطف الهی و توجهات خاصه امام عصر (ارواحنا فداه)، در ایجاد همگرایی عمومی در کشور، ترویج روح امید، نشاط و اعتماد، حاکمیت اخلاق، جهت‌دهی خلاقانه به فرهنگ عمومی ومدنیت اسلامی، اعتلای قانونمداری وانضباط اجتماعی، تبلیغ هنرمندانه آرمان‌های اسلامی و انقلابی و نیز تقویت تفکر برنامه‌ریزی و حمایت از خدمتگزاران و کار گزاران کشور، کامیاب باشید.

کد N578012