۰

سفیر ایران در لبنان: حفظ وحدت ملت‌های منطقه عامل پیروزی در برابر توطئه‌های دشمنان است

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
ايران,لبنان

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با حسین الحسینی، رئیس سابق مجلس نمایندگان لبنان ملاقات و در خصوص تحولات لبنان و منطقه گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین الحسینی در این ملاقات با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای تقسیم کشورهای منطقه اظهار داشت: سناریوی تقسیم کشورهای منطقه از دهه هفتاد میلادی توسط رژیم صهیونیستی طراحی شده بود و از همان زمان تلاش های گسترده ای توسط آن رژیم و حامیان جهانی اسرائیل صورت گرفت و تحولات کنونی نیز در تداوم همان سناریوی قدیمی است.

وی افزود: اسرائیل همواره به دنبال راهی برای تضمین امنیت خود بوده و معتقد است امنیت اسرائیل با تقسیم کشورهای منطقه و بروز اختلاف های داخلی در میان کشورهای منطقه ممکن خواهد بود.

حسین الحسینی با اشاره به همزیستی مسالمت آمیز طوایف و گروه های مختلف در لبنان اظهار داشت: اسرائیل نمی تواند همزیستی مسالمت آمیز طوایف مختلف لبنانی را تحمل کند چراکه خود درصدد ایجاد دولتی نژادی و عنصری در سرزمین های اشغالی است.

محمد فتحعلی نیز با تشریح آخرین تحولات منطقه بر ضرورت هوشیاری ملت ها در برابر توطئه های تفرقه افکنانه رژیم صهیونیستی تاکید و اظهار داشت: حفظ وحدت و انسجام ملت های منطقه مهمترین عامل پیروزی در برابر توطئه های دشمنان است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.