با صدور نامه‌ای:

آیت‌الله جنتی از ضرغامی تشکر کرد

سیاست داخلی,عزت الله ضرغامی,آیت‌الله جنتی

دوران تصدی جناب‌عالی را در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قطعه ای ستودنی در تعالی آن سازمان و رشد جامعه در زمینه‌های انقلابی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بود.

در پی اتمام دو دوره ریاست عزت‌الله ضرغامی بر سازمان صداوسیما، آیت‌الله جنتی در نامه‌ای از وی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله جنتی نماینده ولی‌فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اتمام دو دوره ریاست عزت‌الله ضرغامی بر سازمان صداوسیما در نامه‌ای ضمن تقدیر و تشکر فراوان، از ایجاد زمینه‌های اطمینان‌خاطر خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آن سازمان، انتصاب مسئولیت جدید وی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به عنوان عضو شورای انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی تبریک گفت.

متن نامه آیت‌الله جنتی به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس سید عزت‌الله ضرغامی

عضو محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی

سلام علیکم

انتصاب شایسته حضرت‌عالی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به سمت «عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی» جمهوری اسلامی ایران را که بیانگر تجربیات گرانقدر و شایستگی‌های فراوان شما در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشد، تبریک می‌گویم.

دوران تصدی جناب‌عالی را در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قطعه ای ستودنی در تعالی آن سازمان و رشد جامعه در زمینه‌های انقلابی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بود.

صداوسیما در این مدت نقش مؤثری در به صحنه آوردن مردم شریف در ایام‌الله 22 بهمن و 9 دی و روز قدس و موارد مشابه دیگر داشت که قابل تقدیر است.

لازم می‌دانم از معاضدت مستمرتان با نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمان ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که همواره موجبات دلگرمی و اطمینان‌خاطر خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این نهاد فراهم می‌کرد تشکر نمایم.

امید است در مسئولیت‌های جدید توفیقات روز افزونی نصیبتان گردد.

همچنین اصغر آب‌خضر قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور نامه‌ای انتصاب به جای محمد سرافراز را از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان رئیس جدید رسانه ملی که بیانگر توانمندی، تعهد و شایستگی‌های بارز یک مدیر انقلابی و کارآمد در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ایشان تبریک و تدوام توفیقات و موفقیت‌های ایشان را در مسئولیت جدید از درگاه خداوند قادر مسئلت کرد.

کد N575063