دکتر جواد اطاعت در غرفه ایلنا:

مجلس بیش از این وزارت علوم را با چالش مواجه نکند

سیاست داخلی,جواد اطاعت

باید از آقای روحانی تشکر کنیم که همواره روی دیدگاه‌هایی که دارد پیش می‌رود. ایرادی که در این زمینه نسبت به اصول‌گرایان وارد است این است که فکر می‌کنند در دولت جدید هم باید سیاست‌های پیشین دنبال شود در حالی که این تقاضای معقولی نیست.

جواد اطاعت از غرفه خبرگزاری كار ایران (ایلنا) بازدید كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد اطاعت در غرفه ایلنا در خصوص نمایشگاه امسال مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: فضای نمایشگاه امسال نسبت به دوره‌های گذشته تغییرات عمده‌ای کرده است و بنده این فضا را مثبت‌تر می‌بینم. همه به لحاظ تنوع مطالب و رسانه‌ها می‌‌توان این تغییر را به خوبی احساس کرد.

استاد دانشگاه شهید بهشتی در خصوص وضعیت آموزش عالی اظهار داشت: باید از آقای روحانی تشکر کنیم که همواره روی دیدگاه‌هایی که دارد پیش می‌رود. ایرادی که در این زمینه نسبت به اصولگرایان وارد است این است که فکر می‌کنند در دولت جدید هم باید سیاست‌های پیشین دنبال شود در حالی که این تقاضای معقولی نیست.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره فخرالدین احمدی دانش آشتیانی گزینه جدید دولت برای تصدی وزارت علوم تصریح كرد: دیدگاه بنده در این خصوص مثبت است و فکر می‌کنیم که مجلس هم دیگر باید پیش از این وزارت علوم را با چالش مواجه نکند و از وزیر پیشنهادی علوم حمایت کند تا با رای قاطعی وارد وزارت علوم شود.

مشروح مصاحبه ایلنا با جواد اطاعت متعاقبا منتشر خواهد شد.

کد N574619