تقدیر رئیس شورای نظارت بر صداوسیما از «مستند ملاقات با داعش»

صداوسيما,داعش

رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما طی نامه ای مستند "ملاقات با داعش" را بازنمایی واقعی گوشه‌ای از چهره این گروه تروریستی دانسته و از شبکه افق به دلیل تولید و پخش این مستند ارزشمند قدردانی کرد.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، سید ابراهیم رئیسی، در نامه‌ای تهیه و پخش مستندهایی از این دست را جسورانه توصیف کرده و پخش مستندهایی با این سبک و شیوه را از ضرورت‌های شبکه‌های سیما خواند.

وی در این نامه تاکید کرد: در فقدان آثار تولیدی و هم نوا با جمهوری اسلامی این مستند می‌تواند آغاز تهیه و پخش مستندهایی مناسب درباره ماهیت گروه تروریستی داعش و سایر گروه‌های تروریستی و تکفیری باشد.

مستند "ملاقات با داعش" کاری از شبکه افق سیماست که بر اساس مشاهدات عینی خبرنگارانی تولید شده که برای مدتی به عنوان عاملان نفوذی وارد این شبکه تروریستی شده‌اند و جنایات، روحیات و رفتارهای این گروه تکفیری را به تصویر کشیده‌اند. در ابتدای این مستند تاکید می‌شود، هنگام حضور تیم تولید 28 خبرنگار توسط گروه داعش کشته شده‌اند و گروه با دانش به این مساله، اقدام به ساخت چنین مستندی کرده‌اند.

در این مستند دوربین در بین هواداران و جنگجویان این گروه به گردش درآمده و تصاویری از اقدامات و فعالیت‌های آنان را ضبط و برای این نسل و نسل‌های آینده به یادگار می‌گذارد.

انتهای پیام

کد N572492