سردار نقدی در جمع مدیران رسانه‌های خبری:

بسیج در مسائل اساسی انقلاب با هیچ شخص و گروهی رودربایستی ندارد

سیاست داخلی

یقیناَ بسیج نمی‌تواند در مسایل اصلی نظام و اسلام همچون نسبت ناروا به عاشورا و مسایلی از این ‌دست سکوت کند بلکه مواضع انقلابی خویش را بیان می‌کند و در این موارد، بسیج با هیچ شخص و گروهی رودربایستی ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج نمی‌تواند در مسائل اصلی نظام و اسلام همچون نسبت ناروا به عاشورا و مسائلی از این ‌دست، سکوت کند بلکه مواضع انقلابی خویش را بیان می‌کند و در این موارد، بسیج با هیچ شخص و گروهی رودربایستی ندارد.

به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست هم‌اندیشی با مدیران خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و پایگاه‌های برتر خبری که در محل لانه جاسوسی سابق آمریکا به ‌مناسبت هفته بسیج برگزار شد، گفت: رسانه‌ها باید عظمت و ایستادگی ملّت ایران را به ‌تصویر کشیده و جریان اصیل انقلاب را تقویت کنند.

نقدی به هجمه‌ سنگین ابرقدرت‌های دنیا علیه ملّت ایران اشاره کرد و افزود: درمقابل هجمه رسانه‌ای دشمن که 95 درصد رسانه‌ها را در اختیار دارد نبایستی خودمان نیز این ملّت عزیز را تنها گذارده و ضعف‌های کوچک، ما را از انعکاس حرکت خروشان رودخانه عظیم انقلاب غافل کند.

وی بسیج را آحاد ملت دانسته و خاطر نشان کرد: بسیج متعلق به هیچ حزب و جناحی نبوده، بلکه بسیج جناح انقلاب و ولایت است و آن‌چه را که مقام معظم رهبری ترسیم می‌کنند انجام می‌دهد چرا که بسیج را نمی‌توان از ولایت جدا کرد.

وی در همین خصوص ادامه داد: یقیناَ بسیج نمی‌تواند در مسایل اصلی نظام و اسلام همچون نسبت ناروا به عاشورا و مسایلی از این ‌دست سکوت کند بلکه مواضع انقلابی خویش را بیان می‌کند و در این موارد، بسیج با هیچ شخص و گروهی رودربایستی ندارد.

نقدی در ادامه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های بسیج در حوزه‌های مختلف علمی- فرهنگی- اقتصادی- ورزشی و... ارایه کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در بخش پایانی صحبت‌های خود و پس از اعلام نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های حاضرین، بیان کرد: انتظار ما از رسانه‌ها آن است که در جنگ رسانه‌ای دشمن، بیش از پیش به نظام سلطه و جبهه استکبار پرداخته و ضعف‌های دشمن را بازگو کنیم.

وی حقوق بشر و دموکراسی در آمریکا را دروغی آشکار دانست و تصریح کرد: انتخابات اخیر امریکا که حتّی به‌دلیل مشارکت حداقلی و علی‌رغم هزینه 4 میلیارد دلاری برای کشاندن مردم به صندوق‌ها آمار حضور مردم‌شان را سانسور می‌کنند نشانه دیگری از فروپاشی و نابودی شیطان بزرگ است.

کد N572366