سردار پاکپور در جمع خبرنگاران:

نیروی زمینی سپاه از مقتدرترین نیروها در منطقه است

سیاست

فرمانده نیروی زمینی سپاه در خصوص توانمندی نیروی زمینی سپاه گفت: امروز نیروی زمینی ارتش و سپاه از بهترین و مقتدرترین نیروهای زمینی منطقه هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه برگزاری یادواره شهدای موشکی وسومین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم در جمع خبر نگاران با بیان اینکه شهید حسن طهرانی مقدم پیش از اینکه پدر موشکی سپاه باشد پدر توپخانه نیروی زمینی سپاه بوده است گفت: این شهید والا مقام از روزهای اول جنگ با به دست آوردن غنائم جنگی از رژیم بعث عراق به همراه شهید شفیع‌زاده توپخانه نیروی زمینی سپاه را تشکیل داد.

وی افزود: در سال های61 و 62 شهید طهرانی مقدم به سمت مباحث دانش موشکی سوق پیدا کرد و پایه و اساس موشکی سپاه را پایه گذاشت.

سردار پاکپور از شهید تهرانی مقدم به عنوان فردی دلسوز و نجیب که کمتر حرف می زد و بیشتر کار می کرد نام برد و اظهار داشت: از قبیل شهید مقدم ما در سال های دفاع مقدس در بحث‌های تاکتیکی و طراحی عملیات کم نداشتیم که یاد آنها را هم گرامی می داریم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در خصوص توانمندی نیروی زمینی سپاه گفت: امروز نیروی زمینی ارتش و سپاه از بهترین و مقتدرترین نیروهای زمینی منطقه هستند و این توانمندی مرهون تلاش ها و زحمات امثال شهید تهرانی مقدم و شهید شفیع زاده است.