۰

اظهار نظر آشنا درباره رییس جدید صداوسیما

  • ۲۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
حسام‌الدين آشنا,رئيس جديد سازمان صدا‌و‌سيما

حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رییس جمهور با اشاره به انتخاب محمد سرافراز به عنوان رییس جدید سازمان صدا و سیما، گفت: انتصاب سرافراز برای اهالی رسانه و افرادی که دغدغه مدیریت آینده صدا و سیما را دارند بسیار معنادار بود.

به گزارش بخش رسانه ایسنا، وی که روز یکشنبه در نخستین همایش بین المللی مدیریت رسانه سخن می‌گفت، افزود: سرافراز، یکی از قدیمی‌ترین مدیران سازمان صدا و سیما است که پله های مدیریتی را گام به گام تا معاونت برون مرزی رسانه ملی طی کرد و هم اکنون این افتخار نصیبش شد که عهده دار یک ابرسازمان رسانه‌ای شود.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری تصریح کرد: دولت از نقش آفرینی سرافراز استقبال می کند و همکاری های روشنی را بین دولت و صداوسیما در روزهای آتی پیش بینی می کند.

آشنا ابراز امیدواری کرد در دوره جدید ریاست صدا و سیما از بسیاری سوء تفاهم ها و سوء تدبیرها جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: به نظر می آید تجربه های رییس جدید سازمان صدا و سیما کلید گشایش بسیاری از مشکلات باشد.

مشاور رییس جمهوری اظهار کرد: در مدیر جدید رسانه ملی علاوه بر تجربه، دانش و مهارت هم وجود دارد و امیدوارم این انتصاب برای آینده کشور نوید همکاری اثربخش بین دستگاه ها شود.

آشنا خاطر نشان کرد: معتقدم در دوره جدید سازمان صدا و سیما باید تصمیات سخت گرفته شود و جراحی هایی درجهت تقویت اعتماد ملی به رسانه ملی صورت پذیرد.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری افزود: امیدواریم در دوره جدید بیش از گذشته با تصمیمات علمی، چشم و ذهن مردم از رسانه های بیگانه منحرف و توجه شهروندان به رسانه ای که از پول و امکانات ملی تغذیه می شود؛ بیشتر معطوف شود.

آشنا ادامه داد: رییس جدید سازمان صدا و سیما باید تلاش های بسیار سختی برای برگرداندن بسیاری از هنرمندان، مدیران و کارآفرینانی داشته باشد که می توانستند در رسانه ملی همکاری کنند؛ اما درب این سازمان به روی آنان بسته بود.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری، گفت: سازمان صدا و سیما در دوران جدید مدیریت خود، نیازمند جراحی درجهت تقویت اعتماد ملی به رسانه ملی است.

آشنا در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم رسانه ملی با تکیه بر انحصار، تلاش نکند تا ابتکار را محدود سازد.

وی اضافه کرد: باید مدیران رسانه ملی باور کنند که مردم حق انتخاب دارند و فقط با فشار دادن یک دگمه از ذهن مخاطبان حذف می شوند.

در نخستین همایش بین المللی مدیریت رسانه حسین انتظامی، علی اکبر فرهنگی، و تنی چند از اندیشمندان و هنرمندان پیرامون مبحث مدیریت رسانه سخنرانی کردند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.