سرلشکر جعفری به مناسبت شهادت سردار حسن صارمی پیامی صادر کرد

سیاست داخلی,سرلشکر جعفری,سردار حسن صارمی

بی‌شک این پاسدار رشید اسلام عمرش را همواره با عشق به خاندان اهل بیت(ع)، رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت خالصانه و صادقانه در پاسداری از انقلاب سپری کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال پیامی به مناسبت شهادت سردار حسن صارمی این جانباز سال‌های دفاع پیامی صادر کردند.

به گزارش ایلنا،در این پیام،سرلشکر جعفری ضمن تسلیت به خانواده معظم شهید سرافراز صارمی آمده است: جانباز شهید صارمی با ردای سرخ شهادت، قامت سبز جان خویش را بیاراست تا جمال زیبای یار را در رفیق اعلی به نظاره بنشیند.

جعفری در این پیام افزوده است: بی‌شک این پاسدار رشید اسلام عمرش را همواره با عشق به خاندان اهل بیت(ع)، رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت خالصانه و صادقانه در پاسداری از انقلاب سپری کرد.

فرمانده کل سپاه در این پیام خاطر نشان کرده است: سردار شهید صارمی پس از سال‌ها تحمل آلام به جا مانده از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، عاقبت عشق دیدار رب، طاقتش را ربود و به دیار باقی شتافت.

سرلشکر جعفری همچنین در این پیام عروج این فرمانده دلاور و وفادار ولایت را به فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای، خانواده معزز این شهید عرش‌نشین، دوستان و همرزمانش تسلیت گفت.

کد N568496