سخنرانی سیدحسین موسویان در کنفرانس سالیانۀ "تصمیم گیرندگان آمریکا و اعراب"

در این ویدئو بخشی از سخنرانی سیدحسین موسویان در کنفرانس سالیانۀ "تصمیم گیرندگان آمریکا و اعراب" به عنوان تنها مدعو در قامت مقام سابق ایران را ببینید.

سخنرانی سیدحسین موسویان در کنفرانس سالیانۀ "تصمیم گیرندگان آمریکا و اعراب"در این ویدئو بخشی از سخنرانی سیدحسین موسویان در کنفرانس سالیانۀ "تصمیم گیرندگان آمریکا و اعراب" به عنوان تنها مدعو در قامت مقام سابق ایران را ببینید.

 

 

بیست و سومین کنفرانس سالیانه "تصمیم گیرندگان آمریکا و اعراب" هفته گذشته در واشینگتن خاتمه یافت. این کنفرانس سه روزه که با حضور بيش از ١٠٠٠ سياستمدار فعلي و سابق از جهان عرب و آمریکا در واشینگتن تشکیل شده بود، مهمترین کنفرانس عمومی اعراب و آمریکا به شمار می رود. محور بحث اعراب، ايران و انتقاد از ايران بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدحسین موسویان، دیپلمات سابق و عضو پیشین تیم مذاکرات هسته‌ای و از سخنرانان این کنفرانس می‌گوید: برای اولین بار بعد از 23 سال از یک مقام سابق ایران دعوت شده بود. امريكاييها برخلاف سالهای گذشته خيلي كم نسبت به ايران موضع انتقادی داشته و منافع مشترک آمریکا و ایران در مبارزه علیه داعش را مطرح کردند.

برای مشاهده ترجمه بخش‌هایی از سخنرانی سید حسین موسویان به فارسی اینجا کلیک کنید

5252

کد N566878