تقدیر وزارت کشور از دست اندرکاران امنیتی و انتظامی عزاداری

سیاست داخلی,وزارت کشور,رحمانی فضلی

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با تلاش و هماهنگی همه دستگاه‌های نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و قضایی، شورای تامین استانها و شهرستانها و نیز همکاری و همراهی ائمه جماعات، مسئولین مساجد، حسینیه ها و هیات های مذهبی مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در فضای کاملا آرام و با امنیت کامل و با حضور پور شور مردم ولایتمدار کشور در سراسر کشور برگزار شد.

وزیر کشور از دست اندرکاران امور امنیتی و انتظامی برگزاری مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور با اشاره به مجموعه تلاش‌های دست اندرکاران در این زمینه گفت: بحمدالله مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی امسال در کمال نظم، امنیت و آرامش برگزار شد.

رحمانی‌فضلی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با تلاش و هماهنگی همه دستگاه‌های نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و قضایی، شورای تامین استانها و شهرستانها و نیز همکاری و همراهی ائمه جماعات، مسئولین مساجد، حسینیه ها و هیات های مذهبی مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در فضای کاملا آرام و با امنیت کامل و با حضور پور شور مردم ولایتمدار کشور در سراسر کشور برگزار شد.

رئیس شورای امنیت کشور از همه دست اندرکاران و مردم شریف میهن عزیزمان که با نظم و همکاری کم نظیر مسئولین را همکاری کردند تقدیر و قدردانی کرد.

کد N565592