برای اطلاع از روند درمان آیت‌الله صانعی صورت گرفت؛

تماس تلفنی آیت‌الله صافی گلپایگانی و برخی دیگر از علما با آیت‌الله صانعی

سیاست داخلی,آیت الله صانعی

آیت‌الله دستغیب شیرازی، آیت‌الله بیات زنجانی و همچنین آیت‌الله سیدحسین موسوی تبریزی، در تماس‌های تلفنی، جویای احوال آیت‌الله صانعی شدند./حجج‌الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای، سیدمحمدحسن طاهری اصفهانی، سیدعلی‌اکبر محتشمی‌پور، رحمانی، قدرت‌الله علیخانی، علی یونسی، جماعتی، نوراللهیان، محمدعلی انصاری و سیدرضا صالحی امیری و نجف‌قلی حبیبی، علی‌محمد حاضری و جمعی از اساتید و محققین دانشگاه‌ها، حسن خلیلیان فرماندار سابق قم، مهدی خزعلی و همچنین نعیمه اشراقی نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی و... نیز در دیدارهای جداگانه و به صورت حضوری ضمن اطلاع از روند درمان آیت‌الله صانعی برای سلامتی و بهبودی این مرجع تقلید دعا کردند.

آیت‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید شیعه در قم، طی تماس تلفنی از روند درمان آیت‌الله صانعی مطلع گردید و شفای عاجل ایشان را از خداوند منان خواستار شد.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله صافی گلپایگانی و برخی دیگر از علما طی تماسی تلفنی با آیت‌الله صانعی، در جریان آخرین وضعیت درمانی ایشان قرار گرفته و برای سلامتی ایشان دعا کردند.

همچنین آیت‌الله دستغیب شیرازی، آیت‌الله بیات زنجانی و همچنین آیت‌الله سیدحسین موسوی تبریزی، در تماس‌های تلفنی، جویای احوال آیت‌الله صانعی شدند.

همچنین حجج‌الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای، سیدمحمدحسن طاهری اصفهانی، سیدعلی‌اکبر محتشمی‌پور، رحمانی، قدرت‌الله علیخانی، علی یونسی، جماعتی، نوراللهیان، محمدعلی انصاری و سیدرضا صالحی امیری و نجف‌قلی حبیبی، علی‌محمد حاضری و جمعی از اساتید و محققین دانشگاه‌ها، حسن خلیلیان فرماندار سابق قم، مهدی خزعلی و همچنین نعیمه اشراقی نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی و... نیز در دیدارهای جداگانه و به صورت حضوری ضمن اطلاع از روند درمان آیت‌الله صانعی برای سلامتی و بهبودی این مرجع تقلید دعا کردند.

کد N560753