ادعاهای ضد ایرانی یک وزیر بحرینی

ايران,بحرين

وزیر امور اطلاع‌رسانی و سخنگوی دولت بحرین در اظهاراتی ضد ایرانی، تهران را به دخالت در امور کشورش متهم کرد و مدعی شد که دولت بحرین از آنچه او تحت عنوان "دخالت‌های مستقیم ایران در امور داخلی‌اش" نام برده، رنج می‌برد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، سمیره رجب در برنامه ضیف الیوم شبکه الغد العربی در توجیه اظهارات ضد ایرانی‌اش گفت که بسیاری از شبکه‌های رسانه‌ای ایران هم مستقیما دولت بحرین را هدف قرار می‌دهند.

وی با بیان این مطلب که وزارت اطلاع‌رسانی بحرین اقدامات ایران را در آنچه از آن به عنوان "هدف قرار دادن دولت این کشور و کشورهای منطقه" خوانده، رصد می‌کند، گفت که این شبکه‌ها همه مرزهای اطلاع‌رسانی را نقض کرده‌اند و در راستای بد نام کردن (بحرین)‌تلاش می‌کنند.

بنابر گزارش المصراوی، وی با بیان این که دولت بحرین برای حمایت از مردمش در برابر تندروی‌های دینی و مذهبی، نیازمند قدرت است، مدعی شد: دولت ایران به لحاظ فکری و اعتقادی در بین شیعیان عرب رخنه کرده است و علاوه بر آن از مذهب تشیع برای نفوذ در کل منطقه عربی بهره می‌برد.

وی گفت که کشورهای عربی رسانه‌ها را سلاح‌های خطرناکی می‌دانند که برای جنگ‌های منطقه‌ای استفاده می‌شود اما در اینجا اراده سیاسی واقعی برای رویارویی با اقدامات ایران در منطقه وجود ندارد.

انتهای پیام

کد N556706