عمار حکیم: در مقابله با دشمن به امام حسین (ع) اقتدا کرده‌ایم

عراق,امام حسين ع ,داعش

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق با بیان اینکه پیروزی‌های نیروهای امنیتی این کشور بر داعش در راستای اجرای سفارشات مرجعیت دینی صورت گرفته، تاکید کرد: روش ما در مقابله با دشمنان همان روش امام حسین (ع) در مقابله با طغیانگران و ظالمان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری المسله، عمار حکیم، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در سخنانی بر لزوم حمایت از حق و یکپارچی و وحدت با مظلومان در مقابل ظالمان تاکید کرد و گفت: امتی که فرهنگ پیروزی حق و روش ایستادگی کامل در برابر ظالمان را در پیش گرفته، امتی است که هیچ‌ گاه شکست نمی‌خورد و تضعیف نمی‌شود و در واقع روش ما همان روش امام حسین (ع) و روش انقلاب و ایستادگی در برابر طغیانگران و ظالمان و در راستای پیروزی امام حسین (ع) در دفاع از وطن و اجرای سفارشات مرجعیت دینی برای مقابله با دشمنان است.

وی افزود: نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای امنیتی پیروزی‌های زیادی را در «جرف الصخر»، «بیجی»، صلاح‌الدین و مناطقی دیگر با توانایی و شجاعت کامل به دست آوردند. پس این پیروزی‌ها گوارای آنها باد.

حکیم خاطرنشان کرد: این شجاعت و توانایی جوانان قهرمان ما که از خاک، آبرو و کرامتشان دفاع می‌کنند شیوه‌ای است که تا پاکسازی خاک وطن از داعشی‌هایی که به خاک و مقدسات ما توهین کرده و دست به کشتار مردم ما زدند، ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: آوارگان به زودی در سلامت و امنیت کامل به منازل و مناطق خود بازمی‌گردند و این دوره به زودی به پایان خواهد رسید و پیروزی خود با استفاده از شیوه و روش امام حسین (ع) را در تاریخ ثبت خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد N555609