سخنرانی مونیکا لوینسکی پس از 13 سال

آمريكا

معشوقه سابق بیل کلینتون، رئیس جمهوری پیشین آمریکا برای نخستین بار در 13 سال گذشته لب به سخن گشود و اینترنت و در حال حاضر رسانه‌های اجتماعی را عامل گسترش بی‌آبرویی و رسوایی‌های افراد دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه دیلی میل، مونیکا لوینسکی، 41 ساله معشوقه سابق بیل کلینتون، رئیس جمهوری پیشین آمریکا در نخستین سخنرانی عمومی‌اش پس از 13 سال، در مرکز فوربس در فیلادلفیا با عنوان "معضل آزار و اذیت در عصر دیجیتال" از انتشار مطالب و شایعات درباره رسوایی‌اش در اینترنت به شدت انتقاد کرد و در حالیکه چشمانش پر از اشک بود، گفت: من عاشق رئیسم شدم، ما رابطه‌ای توافقی داشتیم. هر چه که درباره "سوء استفاده" مطرح شد، برای بعد از آن بود وقتی که من برای آنکه به وجهه سیاسی و موقعیت او لطمه‌ای وارد نشود در این مدت 13 سال لب به سخن نگشودم. آن زمان فیس بوک، توییتر و اینستاگرام نبود اما شایعات، اخبار و وب سایت‌های سرگرمی اظهار نظرها و سخنانی را رد و بدل می‌کردند که گاه داستان را به طور کل تغییر می‌داد.

لوینسکی ادامه داد: اکثر رهبران آمریکایی محبوب من از کلینتون و کندی گرفته تا ژنرال پترائوس و پاتون همگی زن باز بودند. من در حال حاضر از یک شخصیت کاملا خصوصی به یک فرد عمومی بدل شده‌ام. رابطه عاشقانه من و رئیس جمهور پیشین آمریکا به سال 1998 باز می‌گردد. من وجهه شخصی خودم را در این مدت از دست دادم. افکار خودکشی به سرم زد چون این داستان در سراسر جهان منتشر شد.

معشوقه سابق بیل کلینتون گفت: من حالا به دنبال کمک کردن به سایر قربانیانی هستم که گرفتار سوء استفاده‌های اینترنتی و سایبری می‌شوند.

سخنان لوینسکی با تشویق حضار روبه‌رو شد.

نام لوینسکی پس از افشا شدن رابطه‌اش با کلینتون در روزنامه بر سر زبان‌ها افتاد و همین امر باعث استیضاح کلینتون شد.

انتهای پیام

کد N549597