در صحن علنی مجلس؛

باهنر درگذشت آیت‌الله مهدوی کنی را تسلیت گفت

مجلس

در پایان این پیام نمایندگان به قرائت فاتحه برای روح بلند آیت‌الله مهدوی کنی پرداختند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت آیت‌الله مهدوی کنی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت و افزود: با کمال تاسف و تاثر خبر رحلت عالم وارسته و مجاهد بزرگ حضرت آیت‌الله مهدوی کنی توسط مقامات بیمارستانی تایید شد و روح بلند ایشان به ملکوت اعلی پیوست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به حقیقت ایشان یاوری صدیق برای نظام و رهبری بود و خدمات کم‌نظیر و بعضاً بی‌نظیری به انقلاب و کشور در مقاطع مختلف داشت. بی‌تردید خدمات این یار سفر کرده از اذهان ملت رشید ایران پاک نخواهد شد.

وی ادامه داد: مدیریت مجلس خبرگان رهبری، در تاسیس و اداره دانشگاه امام صادق (ع)، مسئولیت جامعه روحانیت مبارز تنها بخشی از زحمات این فقیه عالیقدر بود و به حق می‌توان ایشان را عضو هیات امنای انقلاب اسلامی برشمرد. ایشان تکیه‌گاه استوار برای نیروهای دلبسته به انقلاب، امام و رهبری بود که قطعاً از این به بعد نبود ایشان بیش از پیش در میان آنها احساس می‌شود. این ثلمه را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برای آن روح عالی علو درجات مسئلت دارم.

گفتنی است در پایان این پیام نمایندگان به قرائت فاتحه برای روح بلند آیت‌الله مهدوی کنی پرداختند.

کد N549141