توضیحات شرکت دیار خودرو درباره‌ی مشتریان مشهدی

شرکت دیار خودرو در پی تجمع روز گذشته عده‌ای از مشتریان این شرکت مقابل مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن نامه به شرح زیر است:

«در راستای انتشار برخی اخبار در مورد اجتماع تعدادی از مشتریان شرکت دیارخودرو در مقابل مجلس شورای اسلامی و اعتراض به حقوق تضییع شده خود، اعلام می‌شود شرکت دیار خودرو، یک شرکت تولید کننده خودرو است و دارای پروانه بهره‌برداری و تولید از وزارت صنایع است و شرکت نیرو خودرو آسیا، مجری انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این شرکت است. در حالی که در برخی اخبار منتشر شده دیار خودرو به اشتباه، یک شرکت لیزینگ خودرو معرفی شده است.

در مورد اعتراض صورت گرفته نیز به اطلاع می‌رساند که نماینده شهر مشهد این شرکت به شماره نمایندگی 5111 بدون اطلاع مسئولان شرکت اقدام به ثبت نام و فروش تعدادی از محصولات نموده و تاکنون خودروهای مذکور را تحویل نداده است. در همین راستا شرکت دیارخودرو پس از اطلاع از موضوع و بررسی‌های لازم اقدام به تعلیق مجوز نمایندگی‌ این نماینده کرده و موضوع را در جریان رسیدگی در مراجع قضایی قرار داده است و در اطلاعیه‌ای مشتریان مشهدی را جهت تکمیل پرونده ارائه مستندات خود به دفتر مرکزی فروش (شرکت نیرو خودرو آسیا) دعوت کرده است.

در جریان تجمع برخی مشتریان مشهدی مقابل مجلس شورای اسلامی، این شرکت هرگونه کلاهبرداری یا سوء استفاده از این مشتریان را تکذیب می‌کند و اعلام می‌دارد که به منظور حفظ اعتبار و شهرت خود، پیگیر این موضوع بوده و نتیجه را در اسرع وقت به اطلاع مشتریان گرامی می‌رساند. همچنین گروهی از نمایندگان و کارشناسان این مجموعه تولیدی، در هفته آینده در مشهد مقدس حضور خواهند یافت و به همراه تعدادی از مدیران دیار خودرو به مشکلات پیش آمده رسیدگی خواهند کرد که زمان و مکان دقیق آن متعاقبا اعلام می‌گردد.»

انتهای پیام

کد N547781