لاریجانی در دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

داعش، نباید مسئله فلسطین را از اولویت خارج کند

سیاسی

کشورهای اسلامی باید به دور از هیاهوی تبلیغاتی اقدامی فوری برای کمک به مردم مظلوم غزه برای بازسازی انجام دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: نباید اجازه داد تبلیغات رسانه‌های غربی درباره گروه‌های افراطی مانند داعش، مسئله فلسطین را از اولویت خارج کند.

به ‌گزارش ایلنا، علی لاریجانی در دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، بر حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش تحولات اخیر در منطقه را حساس و تاریخی خواند و افزود: نباید اجازه داد تبلیغات رسانه‌های غربی درباره گروه‌های افراطی مانند داعش، مسئله فلسطین را از اولویت خارج کند.

لاریجانی، بازسازی غزه را وظیفه تمام کشورهای اسلامی دانست و تصریح کرد: کشورهای اسلامی باید به دور از هیاهوی تبلیغاتی اقدامی فوری برای کمک به مردم مظلوم غزه برای بازسازی انجام دهند.

در ادامه این دیدار رمضان عبدالله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با قدردانی از حمایت‌های مادی و معنوی جمهوری اسلای ایران از مردم مظلوم فلسطین، بر ادامه مبارزه جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت: جنگ 51 روزه غزه نشان داد رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت فلسطین رژیمی شکست خورده است.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر تسلیح کرانه باختری، این امر را در تقویت محور مقاومت، بسیار مهم دانست.

وی در پایان بر ضرورت توجه خاص به بازسازی مناطق تخریب شده از حملات رژیم صهیونیستی در غزه تاکید کرد.

کد N547436