نماینده قایم شهر در نطق میان دستور

شما كه دوست ندارید کسی بازداشت شود پچرا مردم را بازداشت می‌کنید؟

مجلس

نمی‌توان یک قانون را متوقف کرد به‌خاطر اینکه ما می‌خواهیم بعداً لایحه بیاوریم. موضوع تقسیمات کشوری را از بازداشت درآورید زیرا شما كه دوست ندارید کسی بازداشت شود پس چرا مردم را بازداشت می‌کنید.

نماینده قائم‌شهر گفت:نمی‌توان یک قانون را متوقف کرد به‌خاطر اینکه ما می‌خواهیم بعداً لایحه بیاوریم. موضوع تقسیمات کشوری را از بازداشت درآورید. شما كه دوست ندارید کسی بازداشت شود پس چرا مردم را بازداشت می‌کنید.

به گزارش خبرنگار ایلنا  سید هادی حسینی درنطق میان دستور با بیان اینكه بیتوجهی به واردات محصولات كشاورزی مردم را با مشكل رو به رو كرده است گفت: ضمن تقدیر از وزیر كشاورزی اما باید این را بگویم كه در حوزه بازرگانی واردات بی‌رویه برنج و مرکبات در کنار بی‌توجهی به این حوزه در فصول تولید متأسفانه مردم را دچار مشکل کرده است.

وی با بیان اینكه خسارات ناشی از برف هنوز به مردم پرداخت نشده است ادامه داد: امروز مسئله اساسی ما در منطقه بحث تولیدکنندگان مرغ است زیرا در حال حاضر مرغ خریداری شده وارد بازار شده است و تولیدکنندگان این محصول دچار مشکل شده‌اند.

نماینده قائم‌شهر ضمن تشكر از وزیر راه بیان داشت: خواهش من از آقای آخوندی این است كه  به موضوع راه، تسویه‌حساب مردم، تملک مسکن و راه‌ها بیشتر رسیدگی كند که سرعت بیشتر در ساخت راه‌ها به همه کمک خواهد کرد زیرا شمال کشور متعلق به همه ایرانیان است ولی مردم ما  در تصادفات برای رساندن مصدومانشان  به بیمارستان‌ها با مشكل مواجه هستند.

وی گفت: از وزیر صنعت هم به‌خاطر  ذغال‌شویی و هم‌چنین راه‌اندازی معادن تشکر می‌کنم ولی آقای وزیر سرعت در کار و باز هم تأکید می‌کنم که سرعت در کار در این زمینه بسیار لازم است.

حسینی خطاب به وزیر کار گفت: آقای ربیعی ضمن تقدیر از شما اعلام می‌کنم که کارگران بازنشسته صنعت فولاد حقوق نمی‌گیرند و وضعیت و مشکلات فراوانی در این حوزه وجود دارد و با اهتمام شما این مسائل حل خواهد شد.

نماینده قایم شهر  با تاكید بر اینكه دوستان من نگوید که تقصیر بالایی‌ها است، دولتمردان، نمایندگان عزیز مجلس ما باید اهتمام بورزیم تا در برنامه ششم توسعه برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم گفت:  در همین راستا مقام معظم رهبری هم دو موضوع فرهنگ و علم و فناوری را برای قرار دادن در برنامه ششم توسعه مورد تأکید قرار داده‌اند و به امید خدا این مسائل رعایت خواهد شد.

وی در بخش دیگری از نطق میان‌دستور خود با اشاره به پیروزی‌های جوانان در المپیک خاطرنشان کرد: مدال‌آوران ما در عرصه‌های بین‌المللی خوب عمل کردند و از کمیته ملی المپیک، جامعه ورزشی و فدراسیون‌های ورزشی به‌خاطر دستاوردهای خوبی که کسب کرده‌اند تقدیر می‌کنم علاوه‌بر این تقدیر ویژه‌ای از جوانان غیور شمال کشور دارم.

نماینده مردم قائم‌شهر با تشكر  از وزیر بهداشت افزود:  به‌خاطر فضای به‌وجود آمده و استفاده درست از قانون زحمات وزیر بهداشت قابل  تقدیر است  ولی متأسفانه وضع پرستاران و کادر درمان شما مناسب نیست و فاصله حقوق آن‌ها با پزشکان بسیار زیاد است و این عدالت نیست.

حسینی خطاب به دولت گفت: جناب آقای روحانی و وزیر کشور نمی‌توان یک قانون را متوقف کرد به‌خاطر اینکه ما می‌خواهیم بعداً لایحه بیاوریم. موضوع تقسیمات کشوری را از بازداشت درآورید زیرا شما كه دوست ندارید کسی بازداشت شود پس چرا مردم را بازداشت می‌کنید. بخش‌هایی از شمال کشور ما سال‌هاست که دچار مشکل هستند. هم‌چنین امیدوار هستیم مشکل معیشت معلمان و بازنشستگان نیز حل شود.

کد N546267