با پایان نشست ایران و ۱+۵ صورت گرفت:

آغاز نشست کارشناسی ایران با سه کشور اروپایی

سیاست خارجی

یک مقام بلندپایه آمریکا هم پس از مذاکرات هسته ای با ایران گفت: پیشرفت هایی حاصل شده است اما همچنان کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود.وی افزود:«هدف ما همچنان دستیابی به یک موافقتنامه تا ضرب الاجل اواخر نوامبر است.»

با پایان نشست ایران و گروه ۱+۵، جلسه دوجانبه معاونین وزیران امور خارجه ایران و چین در هتل کوبورگ آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از واحد مرکزی خبر، همچنین نشست کارشناسی ایران با سه کشور اروپایی نیز آغاز شد.

پیش از این دیدار دوجانبه عراقچی و ریابکوف معاونین وزیران امور خارجه ایران و روسیه برگزار شده بود.

هشتمین دور مذاکرات ایران و ۱+۵ در هتل کوبورگ وین، به ریاست ظریف وزیر امور خارجه ایران و کاترین اشتون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نوبت صبح برگزار شد و قرار است نشست دیگری بعد از ظهر امروز برگزار شود.

همچنین سومین دور مذاکرات سه جانبه وزیران امور خارجه ایران, امریکا و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شامگاه چهارشنبه برگزار شد.

مایکل مان: جو مذاکرات ایران و پنج به اضافه یک بسیار کاری بود

سخنگوی کاترین اشتون با تایید ادامه مذاکرات هسته ای ایران و پنج به اضافه یک در روز پنج شنبه جو مذاکرات را بسیار کاری توصیف کرد و گفت: اشتون وظریف که مذاکره کنندگان اصلی هستند و همینطور جان کری همدیگر را خیلی خوب می شناسند. تا اینجا سخت کار کردند. امروز 4 ساعت مذاکره کردند و قرار است چند ساعت دیگر دوباره مذاکرات آغاز شود.

یک مقام آمریکایی از برخی پیشرفت ها در مذاکرات کری و ظریف خبر داد

یک مقام بلندپایه آمریکا هم پس از مذاکرات هسته ای با ایران گفت: پیشرفت هایی حاصل شده است اما همچنان کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود.وی افزود:« هدف ما همچنان دستیابی به یک موافقتنامه تا ضرب الاجل اواخر نوامبر است.»

کد N542942