۰
در دیدار رمضان عبدالله

جلیلی: داعش پیاده نظام آمریکا در منطقه است

  • ۳۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی روز چهارشنبه در دیدار با رمضان عبدالله، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با ابراز خشنودی از پیروزی‌های ملت فلسطین تاکید کرد: پیروزی‌های انقلاب اسلامی ایران و مقاومت در فلسطین و لبنان مقدمه شکل گیری تمدن بزرگ اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سعید جلیلی در ادامه با اشاره به پیروزی اخیر مردم غزه افزود: نوع مقاومت غزه نظام محاسبات دشمن را ویران کرد و پشتیبانی قاطع و همه جانبه مقام معظم رهبری از مقاومت فلسطین، پیام بیداری و وحدت جهان اسلام در مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

این عضو شورای راهبردی روابط خارجی سپس به مساله فتنه انگیزی داعش در منطقه پرداخت و گفت: داعش پیاده نظام آمریکا در منطقه است.

جلیلی در ادامه این دیدار اظهار کرد: موضوع فلسطین محور وحدت، مقاومت و موفقیت جهان اسلام است و غزه نماد پیروزی مقاومت و شکست صهیونیسم و آمریکاست.

رمضان عبدالله نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم ایران از مردم مقاوم غزه تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران زلزله سیاسی بزرگ قرن است که تاثیرات آن در منطقه و جهان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.