در دیدار رمضان عبدالله

جلیلی: داعش پیاده نظام آمریکا در منطقه است

سیاسی

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی روز چهارشنبه در دیدار با رمضان عبدالله، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با ابراز خشنودی از پیروزی‌های ملت فلسطین تاکید کرد: پیروزی‌های انقلاب اسلامی ایران و مقاومت در فلسطین و لبنان مقدمه شکل گیری تمدن بزرگ اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سعید جلیلی در ادامه با اشاره به پیروزی اخیر مردم غزه افزود: نوع مقاومت غزه نظام محاسبات دشمن را ویران کرد و پشتیبانی قاطع و همه جانبه مقام معظم رهبری از مقاومت فلسطین، پیام بیداری و وحدت جهان اسلام در مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

این عضو شورای راهبردی روابط خارجی سپس به مساله فتنه انگیزی داعش در منطقه پرداخت و گفت: داعش پیاده نظام آمریکا در منطقه است.

جلیلی در ادامه این دیدار اظهار کرد: موضوع فلسطین محور وحدت، مقاومت و موفقیت جهان اسلام است و غزه نماد پیروزی مقاومت و شکست صهیونیسم و آمریکاست.

رمضان عبدالله نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم ایران از مردم مقاوم غزه تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران زلزله سیاسی بزرگ قرن است که تاثیرات آن در منطقه و جهان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

کد N542435