به میزبانی وین؛

مذاکرات سه جانبه ظریف، کری، اشتون از ساعت 13:30 

سیاست خارجی

گفتگوها در خصوص پرونده هسته ای ایران امروز از ساعت 12 ظهر به وقت وین (13:30 به وقت تهران) با مذاکرات سه جانبه محمد جواد ظریف، کاترین اشتون و جان کری ادامه خواهد یافت .

به گزارش خبرنگار مهر، مذاکرات هسته ای ایران که از روز گذشته با سفر تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان به وین آغاز شده بود، امروز از ساعت 12 ظهر به وقت وین (13:30 به وقت تهران) با مذاکرات سه جانبه محمد جواد ظریف، کاترین اشتون و جان کری ادامه خواهد یافت .

بر اساس این گزارش روز گذشته در وین 2 دور مذاکرات سه جانبه در سطح معاونان ظریف، اشتون و کری و دو دور مذاکرات در سطح کارشناسی بین ایران و آمریکا برگزار شد.

همچنین شب گذشته محمد جواد ظریف و کاترین اشتون در دفتر نمایندگی ایران در وین برنامه شام کاری داشتند.

در پی مذاکرات روز گذشته همچنین خبر برگزاری مذاکرات ایران و 1+5 با حضور کاترین اشتون و محمد جواد ظریف از روز پنجشنبه در وین نیز اعلام شد.

محمد جواد ظریف شامگاه سه شنبه پس از دیدار با کاترین اشتون با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در محل نمایندگی دائم ایران در وین گفت: در این دور از مذاکرات در حال بررسی راه حل های ارائه شده برای پایان دادن به اختلافات هستیم. همانطور که بارها گفته شده است اختلافات قابل توجهی وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که این اختلافات غیرقابل حل و فصل است.