۰
قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران:

شهدا انتظار دارند،اجازه ندهیم ارزشهای انقلاب تخریب شود

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی

یگان تدارکان سپاه تهران از همان اوایل جنگ رزمندگان را در چندین جبهه پیشتیبانی می کرد، مدیریت جهادی شهیدان سپاه تهران را باید نمونه و نماد اقتدار در جهان دانست.

قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا از ما انتظار دارند، که اجازه ندهیم راه و ارزش‌های انقلاب دچار تخریب و تحریف گردد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن انصاری در یادوراه شهدای تدارکات و پشتیبانی سپاه محمد رسول الله، که با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس شب گذشته برگزار شد، گفت: بزرگی و عظمت امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدا است.

وی بیان اینکه تدارکات از مهمترین و حیاتی‌ترین یگان‌های دفاع مقدس بود،تصریح کرد: یگان تدارکات سپاه تهران از همان اوایل جنگ رزمندگان را در چندین جبهه پیشتیبانی می‌کرد، مدیریت جهادی شهیدان سپاه تهران را باید نمونه و نماد اقتدار در جهان دانست.

انصاری افزود:در روزی که ضد انقلاب در کردستان دست به خرابکاری می‌زد مردم تهران با اجتماع در جلو درب سپاه تهران داوطلبانه خواهان اعزام به منطقه کردستان بودند.

قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تاکیدات امام (ره) به حفظ ارزش‌های دفاع مقدس گفت: فرهنگ ایثار و شهادت نماد اقتدار و عظمت ایران اسلامی است.

وی در پایان گفت: امروز شهدا از ما انتظار دارند، که اجازه ندهیم راه و ارزشهای انقلاب دچار تخریب و تحریف گرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.