اعلام وجود داعش در شبه جزیره عربستان

پایگاه‌های تندرو وابسته القاعده از تشکیل گروه حامیان داعش در شبه جزیره عربستان خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، این گروه تروریستی گروه انصارالله یمن (حوثی‌ها) و ارتش این کشور را تهدید کرده است که علیه آن‌ها دست به عملیات تروریستی می‌زند.

این گروه تروریستی همچنین به شهروندان اهل تسنن نسبت به نزدیک شدن به حوثی‌ها هشدار داده است.

گروه مذکور در بیانیه خود خطاب به حوثی‌ها آورده است: شما با هر تجاوزی که انجام دهید به شدت و چندین برابر بدتر مجازات می‌شوید و ما سرهای شما را قطع خواهیم کرد و شما را متفرق می‌کنیم و تا زمانی که در میان ما نبضی بزند و قلبی بتپد شما را آتش خواهیم زد.

در این بیانیه آمده است: تمام سرهای شما را قطع می‌کنیم و شما را ریشه کن می‌کنیم، جهاد ما متوقف نخواهد شد تا اینکه حقوق و آبروی خود را حفظ کنیم و پرچم "توحید" برافراشته شود.

در این بیانیه خطاب به اهل نیز تسنن آمده است: شما باید بیدار شوید و این سستی که قلب‌هایتان را فرا گرفته است کنار زده و در کنار برادرانتان در مقابل حوثی‌های رافضی بایستید.

این گروه تروریستی همچنین از اهل تسنن در یمن خواسته است تا از مکان‌هایی که حوثی‌ها و ارتش یمن در آن حضور دارند دوری جسته و در آنجا نایستند و از آنجا عبور نکنند چرا که این مناطق "اهداف مشروع" داعش در یمن به شمار می‌آید.

انتهای پیام

کد N537186