گریه‌های بانوی مبارز الجزایری در منزل رهبر کبیر انقلاب

جمیله بوپاشا، بانوی مبارز الجزایری عصر روز پنج‌شنبه 17 مهرماه از بیت امام خمینی (ره) و حسینیه جماران بازدید کردند.

جمیله بوپاشا، بانوی مبارز الجزایری عصر روز پنج‌شنبه 17 مهرماه از بیت امام خمینی (ره) و حسینیه جماران بازدید کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جمیله بوپاشا مبارز الجزایری عصر روز پنج‌شنبه با حضور در جماران از منزل امام (ره)، حسینیه و نگارستان جماران بازدید کرد.

این بازدید که متاثر از فضای معنوی بیت امام (ره) در حال و هوایی خاص برگزار می‌شد، این مبارز الجزایری با ادای احترام به جایگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سخنانی کوتاه گفت: تا زمانی که کسی در این جایگاه حضور نداشته باشد باور نخواهد کرد که شخصیتی با این تواضع و فروتنی توانسته ملت ایران را رهبری و در تفکر جهانیان اثرگذار باشد. همه مردم باید بدانند جایگاه امام خمینی (ره) چیست و چه دینی به گردن انقلاب دارد و این نکته را به خاطر بسپارند. خداوند ایشان را قرین رحمت الهی و بهشت برین را نصیبشان گرداند.

او در بازدید از نگارستان جماران با مشاهده تصاویر حضرت امام (ره) افزود: به نظرم نگاه امام خمینی (ره) کاملا هوشمندانه بود و بیننده با دیدن این تصاویر متوجه می شود ایشان بلند نظری و دید متفاوتی داشتند.

بانوی مبارز الجزایری در پایان این بازدید پس از ادای احترام به امام خمینی(ره) با امضای دفتر یادبود حسینیه در یادداشتی کوتاه به زبان عربی نوشت: من از تماشای بزرگی روح و تواضع مادی امام خمینی (ره) با حضور در این مکان به شدت متاثر شدم. این‌ها از صفات صالحین است. ایشان فردی هستند که در اقتدار و بزرگی نظیر ندارند.

انتهای پیام

کد N535640